Povezane vesti

Ostoja Mijailović: "Neću da sedim sa predsednikom Zvezde, naziva me narko dilerom!"

Ostoja Mijailović: "Neću da sedim sa predsednikom Zvezde, naziva me narko dilerom!"

Sportske.net 21.04.2024
Predsednik KK Partizan Ostoja Mijailović bio je gost televizije "Sport klub" gde je govorio u podkastu "Večiti". On je između ostalog govorio o svom odnosu sa predsednikom Crvene zvezde Nebojšem Čovićem. Ne planira Mijailović da gleda utakmice u… »
Mijailović brutalno odgovorio čoviću: „Naziva me narko dilerom, a ja da sedim sa njim!“ (video)

Mijailović brutalno odgovorio čoviću: „Naziva me narko dilerom, a ja da sedim sa njim!“ (video)

Hot sport 21.04.2024
Dosta tema se dotakao Ostoja Mijailović Predsednik Partizana, Ostoja Mijailović, u gostovanju na Sport Klubu u podkastu „Večiti“ ponovo je istakao složenost odnosa između njega i prvog čoveka Crvene zvezde, Nebojše Čovića. Mijailović je… »
Mijailović: Neću da najavljujem skandale u završnici ABA lige

Mijailović: Neću da najavljujem skandale u završnici ABA lige

B92 21.04.2024
Predsednik KK Partizan Ostoja Mijailović govorio je o odnosu koji ima sa Nebojšom Čovićem, prvim čovekom KK Crvena zvezda. Ti odnosi nisu dobri, a Mijailović je upitan da li je moguće da njih dvojica, po ugledu na npr. čelnice Reala i Barselone… »
Ostoja: Naziva me narko dilerom, a ja da sedim sa njim…

Ostoja: Naziva me narko dilerom, a ja da sedim sa njim…

Sport klub 21.04.2024
Predsednik Partizana Ostoja Mijailović se gostujući na Sport Klubu u podkastu "Večiti" još jednom osvrnuo na odnos sa prvim čovekom Crvene zvezde Nebojšom Čovićem. Mijailović smatra da su propuštene brojne šanse da se smiri tenzija na relaciji… »

Vesti dana »