Povezane vesti

ISPOVEST „Molitve su mi pomogle da dobijem dete“: Pevačica Ružica Čavić otkriva zašto se na vrhuncu popularnosti…

ISPOVEST „Molitve su mi pomogle da dobijem dete“: Pevačica Ružica Čavić otkriva zašto se na vrhuncu popularnosti…

Nova 21.04.2024
Pevačica Ružica Čavić se posle skoro dve decenije medijske ilegale pojavila u prestižnom muzičkom takmičenju "Nikad nije kasno" i oduševila publiku koja ju je pratila krajem devedesetih i početkom dvehiljaditih godina kada se pojavila na sceni… »
"Doktori su mislili da nikada neću moći da govorim, hodam..." Dva puta dizala ruku na sebe, bila u komi, a ovo je poruka…

"Doktori su mislili da nikada neću moći da govorim, hodam..." Dva puta dizala ruku na sebe, bila u komi, a ovo je poruka…

Kurir 21.04.2024
Prvi put nakon deset godina medijske ilegale, Dunja Ilić je ekskluzivno u prvoj sezoni emisije " Nije sve tako crno", autora i voditelja Jovane Matić Đokić, govorila o svim detaljima u životu koji su intrigirali javnost. Tokom decenije pauze… »
„Smanjila sam cenu nastupa, ali se smanjila i tašna, promenile se cipele…“: Pevačica koju znamo po hitu „Sve ja to…

„Smanjila sam cenu nastupa, ali se smanjila i tašna, promenile se cipele…“: Pevačica koju znamo po hitu „Sve ja to…

Nova 21.04.2024
Pevačica Ružica Čavić večeras u emisiji "Ispovest" autora i voditelja Nemanje Vasiljevića ekskluzivno govori o povlačenju sa scene. Pevačica Ružica Čavić se posle skoro 20 godina medijske ilegale pojavila u muzičkom takmičenju „Nikad nije… »

Vesti dana »