Povezane vesti

"Bilo mi je isto, život i smrt!" Dinu Merlinu pozililo na koncertu, vodio je bitku sa opakom bolešću

"Bilo mi je isto, život i smrt!" Dinu Merlinu pozililo na koncertu, vodio je bitku sa opakom bolešću

Mondo pre 25 dana
Dino Merlin jednom prilikom govorio je o bolesti. Dino Merlin jednom prilikom govorio je o bolesti. Pevač Dino Merlin sinoć je doživeo peh kada mu je oko 21h pozlilo nako čega je završio u bolnici. Njegov menadžerski tim se potom oglasio te otkrio… »
„Bio sam kao biljka“: Dino Merlin je zbog teškog zdravstvenog stanja hteo da odustane od muzike

„Bio sam kao biljka“: Dino Merlin je zbog teškog zdravstvenog stanja hteo da odustane od muzike

Nova pre 25 dana
Pevaču Dinu Merlinu pozlilo je u Srajevu nako čega je završio u bolnici. Menadžerski tim Dina Merlina se potom oglasio, te otkrio da se pevač dobro oseća. Dino Merlin se svojevremeno suočavao sa ozbiljnim zdravstvenim problemom. Pevač je prolazio… »
"Ne bih poželeo nikome": Dino Merlin o želji da odustane od muzike - bolest je bila okidač za sve: "Ni za šta nisam bio"

"Ne bih poželeo nikome": Dino Merlin o želji da odustane od muzike - bolest je bila okidač za sve: "Ni za šta nisam bio"

Blic pre 25 dana
Jedan od najpoznatijih pevača na prostoru nekadašnje Jugoslavije, Dino Merlin (61), ne krije da je hteo da odustane od muzike. Dino je svojevremeno prolazio kroz toliko težak period da je želeo da odustane od svog posla. - U jednom periodu svog… »

Vesti dana »