Povezane vesti

Bivši predsednik Hrvatske otkrio šta misli o Plenkoviću, sve „opisao“ psovkom (VIDEO)

Bivši predsednik Hrvatske otkrio šta misli o Plenkoviću, sve „opisao“ psovkom (VIDEO)

Danas pre 25 dana
Počast žrtvama ustaškog logora Jasenovac u nedelju je odao ceo državni vrh, pa tako i Andrej Plenković, aktuelni premijer. U koloni se našao i bivši predsednik Stjepan Mesić, a kamere Dnevnika Nove TV zabeležile su neočekivan trenutak. Tokom… »
Bivši predsednik Hrvatske otkrio šta misli o Plenkoviću. Uključio je i psovku u to

Bivši predsednik Hrvatske otkrio šta misli o Plenkoviću. Uključio je i psovku u to

Nova pre 25 dana
Kamere Nove TV zabeležile su neočekivan trenutak na obeležavanju 79. godišnjice proboja zarobljenika Jasenovca. Tokom povorke službenog programa odavanja počasti žrtvama ustaškog logora u Jasenovcu okupio se celi državni vrh, predstavnici… »
"Je*e mi se" Skandal u Hrvatskoj, Mesić psovao kad su mu rekli da je Plenković iza njega

"Je*e mi se" Skandal u Hrvatskoj, Mesić psovao kad su mu rekli da je Plenković iza njega

Blic pre 25 dana
Zanimljiva situacija zbila se u Jasenovcu na obeležavanju 79. godišnjice proboja zatočenika logora. Obeležavanju je prisustvovao i bivši predsednik Stjepan Mesić. Mesić je išao u koloni kada mu je neko spomenuo da je iza njega premijer Andrej… »
"Premijer je iza vas"; "Je*e mi se" VIDEO

"Premijer je iza vas"; "Je*e mi se" VIDEO

B92 pre 25 dana
Kamere hrvatske Nove TV zabeležile su neočekivan trenutak tokom ceremonije odavanja počasti ustaškog logora u Jsenovcu, u nedelju. Na toj ceremoniji okupio se ceo državni vrh Hrvatske, predstavnici manjina, preživeli zatvorenicii, a pratili sui h… »

Vesti dana »