Povezane vesti

Iznenada preminula popularna influenserka i rediteljka u 29. godini

Iznenada preminula popularna influenserka i rediteljka u 29. godini

Nova 22.04.2024
Eva Evans, TikTok influenserka i rediteljka, preminula je u 29. godini. Sestra mlade Eve, kreatorke serije „Club Rat“, Lila Džoj sinoć je saopštila na Instagramu da je Eva preminula. „Juče je moja porodica dobila vest da je umrla naša slatka… »
Tiktokerka preminula u 29. godini

Tiktokerka preminula u 29. godini

Alo 22.04.2024
Uzrok smrti mlade Eve nije poznat. Eva Evans, Tiktok influenserka i rediteljka, umrla je u 29. godini. Sestra kreatora serije Club Rat, Lila Džoj, sinoć je saopštila na Instagramu da je Eva preminula. "Juče je moja porodica primila vest da je naša… »
Umrla poznata influenserka i rediteljka! Imala je samo 29 godina, sestra potvrdila tužnu vest

Umrla poznata influenserka i rediteljka! Imala je samo 29 godina, sestra potvrdila tužnu vest

Mondo 22.04.2024
Američka influenserka i rediteljka Eva Evans preminula je u 30. godini. Vest o smrti potvrdila je njena sestra Lila Džoj na instagramu. Američka influenserka i rediteljka Eva Evans preminula je u 30. godini. Vest o smrti potvrdila je njena sestra Lila… »
Poznata influenserka preminula u 29. godini

Poznata influenserka preminula u 29. godini

B92 22.04.2024
Eva Evans, TikTokerka i influenserka, umrla je u 29. Sestra kreatora Club Rata, Lila Džoj, objavila je tokom jučerašnjeg dana da je Evansova preminula. Evansovu smrt u nedelju u odavanju počasti na Instagramu , podelivši fotografiju njenog pokojnog… »
Pratilo je na stotine hiljada, umrla u 29. Godini: Odlazak poznate tiktokerke šokirao, niko ne zna kako je preminula tako…

Pratilo je na stotine hiljada, umrla u 29. Godini: Odlazak poznate tiktokerke šokirao, niko ne zna kako je preminula tako…

Kurir 22.04.2024
Eva Evans, TikTok influenserka i rediteljka, umrla je u 29. godini. Sestra kreatora serije Club Rat, Lila Džoj, sinoć je saopštila na Instagramu da je Eva preminula. "Juče je moja porodica primila vest da je naša slatka, savršena, kreativna, brižna… »
Umrla Eva Evans (29)

Umrla Eva Evans (29)

Telegraf 22.04.2024
Tiktokerka i režiserka preminula je u 29. godini. Eva Evans, TikTok influenserka i rediteljka, umrla je u 29. godini. Sestra kreatora serije Club Rat, Lila Džoj, sinoć je saopštila na Instagramu da je Eva preminula. "Juče je moja porodica primila… »

Vesti dana »