Povezane vesti

„Sinanov sin je prodao stan za 11.000 evra, a ja sam pozajmljivala pare od zelenaša, od estrade nije bilo pomoći“…

„Sinanov sin je prodao stan za 11.000 evra, a ja sam pozajmljivala pare od zelenaša, od estrade nije bilo pomoći“…

Nova 22.04.2024
Sabina Sakić, supruga pokojnog Sinana Sakića, govorila je o ljubavi sa pevačem, teškim situacijama i borbom sa Rašidom, Sinanovim sinom iz prvog braka koji je preminuo u zatvoru. Sabina Sakić prisetila se početka ljubavi sa Sinanom Sakićem i… »
Ispovest Sinanove udovice o porodičnoj drami: "Njegovom sinu sam prepisala stan, on ga prodao za 11.000 evra"

Ispovest Sinanove udovice o porodičnoj drami: "Njegovom sinu sam prepisala stan, on ga prodao za 11.000 evra"

Blic 22.04.2024
Legendarni pevač Sinan Sakić iza sebe je ostavio brojne hitove, ćerku Đulkicu, sinove Rašida, Medu, Ernesta, Alena, Elvisa i suprugu Sabinu. Nakon njegove smrti u porodici Sakić nastao je haos, kada je njegov sin iz prvog braka, Rašid, koji je… »
"Sinan je rekao da će me prokleti" Sabina o ljubavi sa pevačem, porodici koja joj je okrenula leđa: Pokojni Rašid je…

"Sinan je rekao da će me prokleti" Sabina o ljubavi sa pevačem, porodici koja joj je okrenula leđa: Pokojni Rašid je…

Kurir 22.04.2024
Sabina Sakić za domaće medije govorila je o ljubavi sa Sinanom, teškim situacijama i borbom sa Rašidom (sinom pevača iz prvog braka) koji je preminuo u zatvoru. Sabina se prisetila početka ljubavi sa pevačem i otkrila kako su se upoznali, -… »

Vesti dana »