Povezane vesti
Prvi problemi pri naplati takse za ulazak motornim vozilima u zaštićeno područje i Užičani besplatno u NP "Tara"
Večernje novosti 22.04.2024
PROTEST tridesetak građana kraj kućice za naplatu u Perućcu urodio je plodom, pa je izmenjena Odluka o naplati naknade za ulazak vozilima u Nacionalni park "Tara" i ova obaveza ne važi za vlasnike četvorotočkaša sa registracionim oznakama Bajine Bašte i… »
Pokrenuta inicijativa za oslobađanje od naplate takse za ulazak u NP Tara svih vozila sa užičkim tablicama
Glas Zapadne Srbije 22.04.2024
Užice - Povodom Odluke koja predviđa naplatu naknade za ulazak motornih vozila u NP Tara, gradonačelnica Užica dr Jelena Raković Radivojević sastala se danas sa direktorom NP Tara i meštanima koji žive na teritoriji grada Užica koja pripada NP Tara. „Ono… »
Počela naplata taksi za ulazak motornih vozila u NP Tara. Vozači sa užičkim tablicama do daljeg oslobođeni plaćanja
Užice oglasna tabla 22.04.2024
Danas je počela naplata taksi za ulazak motornih vozila u NP Tara na punktovima u Perućcu i Kaluđerskim barama. Međutim, nekoliko desetina građana Užica, koji imaju imanja i kuće na teritoriji NP Tara, ali i bajinobaštanskih sela, protestovalo je jutros… »
Vesti dana »

Puštena u rad treća deonica od novog sada do Subotice: Vojvodina brzom prugom povezana sa Beogradom u minutima
Mondo pre 1 satjoš 61 povezana

Vučić: Tražimo rešenje da katakombe ispod stare železničke stanice u Beogradu predstavimo građanima
Beta pre 3 satajoš 29 povezanih

(Mapa) alarm u crvenom, RHMZ šalje hitna SMS upozorenja: Danas još hladnije i još jači sneg, neće prestati da pljušti: Ova 2 dela Srbije najkritičnija!
Blic pre 29 minutajoš 158 povezanih

Beograđanin koji je plovio ka Gazi čeka na deportaciju iz Izraela
BBC News pre 25 minutajoš 24 povezane

"Care... Matori smo": Novak Đoković se javio posle meča sa čuvenim Hrvatom u Šangaju
Telegraf pre 1 satjoš 34 povezane