Povezane vesti

"Ne nazivajte nas kanibalima"! Stigla hitna reakcija posle Bajdenove kontroverzne izjave: "Ne zaslužujemo takvu etiketu"

"Ne nazivajte nas kanibalima"! Stigla hitna reakcija posle Bajdenove kontroverzne izjave: "Ne zaslužujemo takvu etiketu"

Kurir pre 26 dana
Premijer Papue Nove Gvineje Džejms Marape izjavio je da njegova zemlja ne zaslužuje da se povezuje s kanibalizmom i pozvao SAD da očisti ostatke Drugog svetskog rata rasute po Pacifiku, nakon komentara predsednika SAD Džoa Bajdena o svom nestalom… »
Premijer Papue Nove Gvineje: Bajden je uvredio moju zemlju izjavom o kanibalima

Premijer Papue Nove Gvineje: Bajden je uvredio moju zemlju izjavom o kanibalima

Politika pre 25 dana
PORT MORZBI – Premijer Papue Nove Gvineje Džejms Marape optužio je američkog predsednika Džozefa Bajdena da je uvredio ovu ostrvsku državu u Pacifiku, implicirajući da su mu tamo ujaka pojeli „kanibali” tokom Drugog svetskog rata. Bajden je… »
Premijer Papue Nove Gvineje: Bajden je uvredio moju zemlju izjavom o kanibalima

Premijer Papue Nove Gvineje: Bajden je uvredio moju zemlju izjavom o kanibalima

NIN pre 25 dana
Premijer Papue Nove Gvineje Džejms Marape optužio je američkog predsednika Džozefa Bajdena da je uvredio ovu ostrvsku državu u Pacifiku, implicirajući da su mu tamo ujaka pojeli "kanibali" tokom Drugog svetskog rata. Bajden je prošle nedelje… »
"Bilo je tamo mnogo kanibala": Bajden izazvao diplomatski skandal bizarnom izjavom o svom ujaku, oglasio se premijer ostrvske…

"Bilo je tamo mnogo kanibala": Bajden izazvao diplomatski skandal bizarnom izjavom o svom ujaku, oglasio se premijer ostrvske…

Blic pre 25 dana
Premijer Papue Nove Gvineje Džejms Marape optužio je američkog predsednika Džoa Bajdena da je uvredio ovu ostrvsku državu u Pacifiku, implicirajući da su mu tamo ujaka pojeli "kanibali" tokom Drugog svetskog rata. Bajden je prošle nedelje govorio u… »
Premijer ljut jer je Biden Papuu Novu Gvineju povezao s kanibalizmom

Premijer ljut jer je Biden Papuu Novu Gvineju povezao s kanibalizmom

Al Jazeera pre 25 dana
Ujak američkog predsjednika je 1944. godine poginuo u avionskoj nesreći u Papui Novoj Gvineji, a Biden je rekao da postoji mogućnost da je bio žrtva kanibala. Premijer Papue Nove Gvineje James Marape izjavio je kako njegova zemlja ne zaslužuje da se… »
Bajden naljutio Papuu Novu Gvineju izjavom o ujaku i kanibalima

Bajden naljutio Papuu Novu Gvineju izjavom o ujaku i kanibalima

Euronews pre 25 dana
Premijer Papue Nove Gvineje Džejms Marape optužio je američkog predsednika Džozefa Bajdena da je uvredio ovu ostrvsku državu u Pacifiku, implicirajući da su mu tamo ujaka pojeli "kanibali" tokom Drugog svetskog rata. Bajden je prošle nedelje… »

Vesti dana »