Povezane vesti

Jelena Tomašević u „Među nama“ nakon pobede na „Beogradskom proleću“: „Smatrala sam da je lepo da se pojavim na…

Jelena Tomašević u „Među nama“ nakon pobede na „Beogradskom proleću“: „Smatrala sam da je lepo da se pojavim na…

Nova 22.04.2024
Pevačica Jelena Tomašević pobedila je na festivalu "Beogradsko proleće" ove godine, pesmom "Veruj mi da verujem", a sada je na Jutjubu dostupan i spot za ovu numeru koja je brzo osvojila srca slušalaca. Koliko joj znači ova pobeda i kakve utiske… »
Jelena Tomašević je pobednica Beogradskog proleća 2024: Čik da kažu da im se ne sviđa pesma!

Jelena Tomašević je pobednica Beogradskog proleća 2024: Čik da kažu da im se ne sviđa pesma!

Svet plus 22.04.2024
Pobednica festivala "Beogradsko proleće 2024" je Jelena Tomašević sa pesmom "Veruj mi da verujem". Popularne pevačica nakon pobede u emisiji "Premijera" otvoreno je govorila o uspehu koji je postigla pobedom na Festivalu: - Ljudima se sviđa, kažu da… »
"Čik da kažu da im se ne svidi pesma" Jelena Tomašević o muzičkim planovima, nastupu sa Bosiljčićem i ćerki: Ona je…

"Čik da kažu da im se ne svidi pesma" Jelena Tomašević o muzičkim planovima, nastupu sa Bosiljčićem i ćerki: Ona je…

Kurir 22.04.2024
Jelena Tomašević nakon pobede na "Beogradskom proleću" govorila je o uspehu i porodici koja joj je neizmerna podrška. - Ljudima se sviđa, kažu da im se dopada tekst i da je pesma radijska. Baš mi je drago, radili smo i spot. Uskoro će doći i novi… »

Vesti dana »