Povezane vesti

"Tako je to kad nekoga nema..." Da srce pukne od tuge - Pevačica se prisetila iznenada preminule voditeljke Bojane Janković…

"Tako je to kad nekoga nema..." Da srce pukne od tuge - Pevačica se prisetila iznenada preminule voditeljke Bojane Janković…

Večernje novosti pre 29 dana
JAVNOST je i dalje u šoku zbog iznenadne smrti voditeljke Pinka, Bojane Janković (46), a potresni detalji njenog života gotovo svakodnevno se pojavljuju u javnosti. Foto: Društvene mreže Brojne javne ličnosti oprostile su se od voditeljke putem… »
„Stoji pored mene, smejemo se, puštena joj je kosa… Tako je to kad nekoga nema, a tu je“: Pevačica se potresnom objavom…

„Stoji pored mene, smejemo se, puštena joj je kosa… Tako je to kad nekoga nema, a tu je“: Pevačica se potresnom objavom…

Nova pre 30 dana
Nekadašnja voditeljka Jovana Janković nedavno je preminula u 47. godini života. Ona je pronađena mrtva u svom stanu 19. aprila 2024. godine, a vest o njenoj smrti šokirala je sve koji su je poznavali i poštovali njen rad. Brojni prijatelji, članovi… »
"Puštena joj je kosa, stoji pored mene i smejemo se" Pevačica podelila sećanje na Bojanu, reči teraju na suze

"Puštena joj je kosa, stoji pored mene i smejemo se" Pevačica podelila sećanje na Bojanu, reči teraju na suze

Telegraf pre 30 dana
"Tako je to kad nekoga nema, a tu je..." navela je ona. Javnost je potresla vest da je voditeljka Bojana Janković preminula u 46. godini. Njeno telo pronađeno je u stanu u Beogradu, 19. aprila 2024. godine. Mnogima će ostati upamćena kao voditeljka… »
"Puštena joj je kosa, stoji pored mene i smejemo se": Pevačica se slomila zbog smrti prijateljice Bojane Janković: "Tako je…

"Puštena joj je kosa, stoji pored mene i smejemo se": Pevačica se slomila zbog smrti prijateljice Bojane Janković: "Tako je…

Blic pre 30 dana
Bivša voditeljka Pinka Bojana Janković umrla je u svom stanu u Beogradu u 46. godini života. Brojne kolege i prijatelji duboko su potreseni zbog odlaska osobe, koja im je, kako su pisali, svojim osmehom i duhom ulepšavala živote. Pevačica Katarina… »
"Tragedija, bila je jedna od najlepših žena..." Voditelj Pinka se oglasio nakon smrti Bojane Janković

"Tragedija, bila je jedna od najlepših žena..." Voditelj Pinka se oglasio nakon smrti Bojane Janković

Telegraf pre 30 dana
Milan se emotivnim rečima oprostio od koleginice. Bojana Janković, nekadašnja voditeljka Pinka, preminula je 19. aprila u 46. godini, a njeno telo pronađeno je u stanu u Beogradu. Brojne kolege i javne ličnosti su oprostile od voditeljke emisije… »
Tuga: Oglasila se sestričina preminule Bojane Janković (FOTO)

Tuga: Oglasila se sestričina preminule Bojane Janković (FOTO)

Svet plus pre 30 dana
Bojana Janković, preminula je 19. aprila u 46. godini, a putem društvene mreže Instagram od voljene tetke se oprostila i njena sestričina Andrea. Bivša voditeljka Pinka, iznenada je preminula u svom domu, a porodica, kolege i prijatelji ostali su… »

Vesti dana »