Povezane vesti

Đoković rekordni peti put najbolji sportista sveta, dobio „Laureus nagradu”

Đoković rekordni peti put najbolji sportista sveta, dobio „Laureus nagradu”

Politika pre 26 dana
MADRID – Najbolji teniser sveta Novak Đoković na večerašnjoj svečanosti u Madridu rekordni peti put u karijeri dobio je prestižnu „Laureus nagradu” za najboljeg sportistu sveta. Đoković je priznanje prethodno dobijao 2012, 2015, 2016. i… »
Đoković: "Sport vas uči da nije važno odakle ste i koje ste boje kože" VIDEO

Đoković: "Sport vas uči da nije važno odakle ste i koje ste boje kože" VIDEO

B92 pre 26 dana
Srpski teniser Novak Đoković održao je govor nakon što je po peti put dobio "Laureus" priznanje za najboljeg tenisera sveta. Time se Novak izjednačio sa Rodžerom Federerom, koji je do sada bio rekorder po broju tih priznanja. Njemu je nagradu… »
Đoković: Počastvovan sam, sport nas sve ujedinjuje (foto, video)

Đoković: Počastvovan sam, sport nas sve ujedinjuje (foto, video)

Sportski žurnal pre 26 dana
Želim da pošaljem poljubac mojoj supruzi, braći, timu, oni su najzaslužniji za moje uspehe - zaključio je Đoković. - Počastvovan sam, velika mi je čast što sam što sam deo svega ovoga, nečega što istinski ujedinjuje svet i ljude i koji mladim… »
Svetski, a naš Novak Đoković je najbolji sportista sveta Laureus nagrada po peti put dodeljena srpskom teniseru!

Svetski, a naš Novak Đoković je najbolji sportista sveta Laureus nagrada po peti put dodeljena srpskom teniseru!

Dnevnik pre 26 dana
MADRID: Srpski teniser Novak Đoković dobio je nagradu Laureus koji pripada najboljem sportisti godine! Đoković je priznanje prethodno dobijao 2012, 2015, 2016. i 2019. godine i izjednačio se sa Rodžerom Federerom, koji je do sada jedini imao pet… »
Pogledajte reakciju Nadala kada je Novak Đoković dobio Laureus: Da pogled može da ubije...

Pogledajte reakciju Nadala kada je Novak Đoković dobio Laureus: Da pogled može da ubije...

Telegraf pre 26 dana
Rafael Nadal je jedan od Novakovih najvećih rivala i osvajač 22 Grend slem titule. Najbolji teniser sveta Novak Đoković osvojio je "Laureus" najveće sportsko priznanje koje se dodeljuje najboljem sportisti godine. Ovo je peti put da Srbin podiže… »
Đokoviću peti "Laureus" za najboljeg sportistu planete

Đokoviću peti "Laureus" za najboljeg sportistu planete

Glas Amerike pre 25 dana
MADRID — Najbolji teniser sveta Novak Đoković proglašen je za najboljeg sportistu sveta u izboru fondacije Laureus peti put u karijeri, čime je izjednačio rekord koji je do sada sam držao švajcarski teniser Rodžer Federer. Za najbolju… »
Novak Đoković po peti put najbolji sportista sveta!

Novak Đoković po peti put najbolji sportista sveta!

B92 pre 25 dana
Srpski teniser Novak Đoković proglašen je za najboljeg sportistu sveta na 25. izdanju dodela "Laureus" nagrada u Madridu. Legendarni kvorteberk Tom Brejdi mu je uručio nagradu ispred konkurencije koju su činili atletičari Mondo Duplantis (Švedska)… »
Novak Đoković najbolji sportista sveta - peti put dobio nagradu Laureus! (foto, video)

Novak Đoković najbolji sportista sveta - peti put dobio nagradu Laureus! (foto, video)

Sportski žurnal pre 25 dana
Izjednačio se sa rekorderom Rodžerom Federerom. Srbin Novak Đoković peti put je dobio Laureus nagradu za najboljeg sportistu sveta (2012, 2015, 2016, 2019, 2023). Nagradu je dobio za 2023. godinu. Sa pet "trofeja" izjednačio se sa rekorderom… »
Aitana najbolja, Belingem „najveći proboj godine”, Simon „povratak godine” (foto, video))

Aitana najbolja, Belingem „najveći proboj godine”, Simon „povratak godine” (foto, video))

Sportski žurnal pre 25 dana
Posebno priznanje dodeljeno je Fondaciji Rafael Nadal, koja pomaže više od 1.000 talentovanih mladih ljudi iz Španije i Indije. Novak Đoković proglašen je za najboljeg sportistu, peti, rekordni put, dobio je nagradu Laureus. Za najbolju… »
Jelena izvadila telefon, rafa zaćutao! Svi pričaju o ovim reakcijama - gospođa Đoković uhvatila svaki trenutak!

Jelena izvadila telefon, rafa zaćutao! Svi pričaju o ovim reakcijama - gospođa Đoković uhvatila svaki trenutak!

Mondo pre 25 dana
Novak Đoković i njegova porodica ovaj ponedeljak nikad neće zaboraviti. Novak Đoković i njegova porodica ovaj ponedeljak nikad neće zaboraviti Novak Đoković dobio je peti put najprestižniju "Laureus" nagradu i izjednačio se sa dosadašnjim… »
Novak Đoković peti put najbolji sportista sveta!

Novak Đoković peti put najbolji sportista sveta!

Sport klub pre 25 dana
Novak Đoković je peti put najbolji sportista sveta. Prvi igrač na ATP listi je u žestokoj konkurenciji dobio nagradu "Laureus" za 2023, a priznanje mu je uručeno na gala svečanosti u dvorani „Kasa de Koreos“ u Madridu. Srpski teniser je… »
Đoković je najbolji sportista sveta, izjednačio rekord Federera

Đoković je najbolji sportista sveta, izjednačio rekord Federera

Nova pre 25 dana
Novak Đoković je proglašen za najboljeg sportistu sveta. Srpski as je osvojio ovu nagradu 2012, 2015, 2016. i 2019. godine, a sada je to uradio posle pet godina pauze. Novak se ovim izjednačio sa Rodžerom Federerom koji je bio apsolutni rekorder do… »
Novak Đoković peti put dobitnik nagrade za najboljeg sportistu sveta: Srbin izjednačio rekord Federera

Novak Đoković peti put dobitnik nagrade za najboljeg sportistu sveta: Srbin izjednačio rekord Federera

Euronews pre 25 dana
Novak Đoković neće učestvovati na predstojećem Mastersu u Madridu, ali je ovih dana boravio u španskoj prestonici, da bi večeras, na gala ceremoniji, proglašen za najboljeg sportistu sveta u prethodnoj godini! Posle čega samo on i večiti rival… »
Novak Đoković peti put najbolji sportista sveta!

Novak Đoković peti put najbolji sportista sveta!

Vesti online pre 25 dana
Novak Đoković je peti put najbolji sportista sveta. Prvi igrač na ATP listi je u žestokoj konkurenciji dobio nagradu “Laureus” za 2023, a priznanje mu je uručeno na gala svečanosti u dvorani “Kasa de Koreos” u Madridu. Srpski teniser je… »
Djokovic: Sport teaches you that it doesn't matter where you are from or what color your skin is VIDEO

Djokovic: Sport teaches you that it doesn't matter where you are from or what color your skin is VIDEO

B92 pre 25 dana
Serbian tennis player Novak Djokovic gave a speech after receiving the "Laureus" recognition for the best tennis player in the world for the fifth time. Tennis world No. 1 Novak Djokovic has been crowned Laureus World Sportsman of the Year for a… »
Novak: "Drago mi je da mi baš ti predaješ nagradu..."

Novak: "Drago mi je da mi baš ti predaješ nagradu..."

Sportske.net pre 25 dana
Legendarni Endi Garsija je vodio večerašnju dodelu nagrada "Laureus", a nagradu za najboljeg sportistu dodelio je Tom Brejdi, najveći majstor NFL-a u istoriji. Nagrada je otišla u ruke - Novaku Đokoviću! "Drago mi je da mi baš ti predaješ nagradu… »
Đoković po peti put najbolji sportista sveta

Đoković po peti put najbolji sportista sveta

Novi magazin pre 25 dana
Srpski teniser Novak Đoković dobio je večeras u Madridu nagradu "Laureus" za najboljeg sportistu sveta u 2023. godini. Ovo je peti put da Đoković osvaja priznanje za najboljeg sportistu godine, a tako se izjednačio sa nekadašnjim švajcarskim… »
Nadal i alkaraz ostali u šoku: Novak Đoković proglašen za najboljeg sportistu sveta, pa održao govor koji će se pamtiti!

Nadal i alkaraz ostali u šoku: Novak Đoković proglašen za najboljeg sportistu sveta, pa održao govor koji će se pamtiti!

Večernje novosti pre 25 dana
Novak Đoković je proglašen za najboljeg sportistu sveta, a na svetkovini u Madridu održao je govor koji je oduševio mnoge. Screenshot / Eurosport Podsetimo, čak peti put u životu Nole je dobio "Laureus" nagradu za najboljeg sportistu na planeti, a… »
Novak Đoković je najbolji sportista sveta: Goat dostigao „večnost“ i izjednačio rekord sa Federerom!

Novak Đoković je najbolji sportista sveta: Goat dostigao „večnost“ i izjednačio rekord sa Federerom!

Hot sport pre 25 dana
Najveći svih vremena! Srpski teniser Novak Đoković izabran je za sportistu godine i postao „Laureus“ peti put u svojoj karijeri. Đoković je priznanje Laureus do sada osvajao četiri puta – 2012, 2015, 2016. i 2019. godine. Sada, kada je po peti… »
Moćna poruka Novaka Đokovića: „Nije bitno odakle dolazite, sport ujedinjuje ljude“

Moćna poruka Novaka Đokovića: „Nije bitno odakle dolazite, sport ujedinjuje ljude“

Hot sport pre 25 dana
Novak je po peti put izabran za najboljeg sportistu godine Srpski teniser Novak Đoković izabran je za sportistu godine i postao „Laureus“ peti put u svojoj karijeri. Đoković je priznanje Laureus do sada osvajao četiri puta – 2012, 2015, 2016. i… »
Novak Đoković najbolji sportista na svetu! Pobedio Mesija, stigao Federera - "Laureus" opet u rukama najvećeg!

Novak Đoković najbolji sportista na svetu! Pobedio Mesija, stigao Federera - "Laureus" opet u rukama najvećeg!

Mondo pre 25 dana
Najveći teniser svih vremena dobio prestižno priznanje u Španiji! Najveći teniser svih vremena dobio prestižno priznanje u Španiji! Novak Đoković osvajač je prestižne "Laureus" nagrade, kojom se proglašavaju najbolji sportisti u kalendarskoj… »
Niko kao Aitana: Velika pobeda fudbala žena na Laureusu

Niko kao Aitana: Velika pobeda fudbala žena na Laureusu

Sport klub pre 25 dana
U izboru sportske akademije Laureus dodeljene su u Madridu u ponedeljak uveče nagrade najboljima na svetu za 2023. godinu. Novak Đoković je najbolji sportista godine. Srpski teniser je ovu nagradu osvojio peti put. Ovogodišnju dodelu nagrada… »
Đoković posle osvajanja „Laureus“ nagrade: Sport ujedinjuje

Đoković posle osvajanja „Laureus“ nagrade: Sport ujedinjuje

Sport klub pre 25 dana
Novak Đoković je uspeo da osvoji nagradu za najboljeg sportistu godine peti put i tako se izjednačio sa Rodžerom Federerom. Najbolji teniser sveta se zahvalio svima, a posebno apostrofirao kolege iz sveta tenisa koji su večeras bili na dodeli… »
Ovo su izrazi lica Rafe Nadala i Karlosa Alkaraza dok je Novak dizao trofej za najboljeg na svetu!

Ovo su izrazi lica Rafe Nadala i Karlosa Alkaraza dok je Novak dizao trofej za najboljeg na svetu!

Sportske.net pre 25 dana
Rafael Nadal i Karlos Alkaraz su, između ostalih, prisustvovali dodeli Laureus nagrada za 2023. godinu, a pozdravili su i najboljeg sportistu današnjice - Novaka Đokovića. Srpski teniser je dobio po peti put ovu prestižnu nagradu u Madridu… »
Novak Đoković dobio nagradu za najboljeg na svetu, pa održao moćan govor: "Nije bitno odakle dolazite..."

Novak Đoković dobio nagradu za najboljeg na svetu, pa održao moćan govor: "Nije bitno odakle dolazite..."

Telegraf pre 25 dana
Nagrada je peti put u rukama Novaka Đokovića. Najbolji teniser sveta Novak Đoković osvojio je "Laureus" najveće sportsko priznanje koje se dodeljuje najboljem sportisti godine. Ovo je peti put da se Srbin podiže trofej namenjen najboljem sportisti… »

Vesti dana »