Povezane vesti

Nole za stolom sa svojim najvećim idolom: Evo ko je sve još bio tu i učinio mu veliku čast tokom Laureusa

Nole za stolom sa svojim najvećim idolom: Evo ko je sve još bio tu i učinio mu veliku čast tokom Laureusa

Telegraf pre 25 dana
Kakva ekipa... Najbolji teniser sveta Novak Đoković osvojio je po peti put u karijeri "Laureus" najveće sportsko priznanje koje se dodeljuje najboljem sportisti godine. Pre toga, priznanje je osvajao četiri puta - 2012, 2015, 2016. i 2019. godine… »
Đoković po peti put najbolji sportista sveta

Đoković po peti put najbolji sportista sveta

Radio sto plus pre 25 dana
Ovo je peti put da Đoković osvaja priznanje za najboljeg sportistu godine, a tako se izjednačio sa nekadašnjim švajcarskim šampionom Rodžerom Federerom. Srpski teniser je prethodno nagradu dobijao 2012, 2015, 2016. i 2019. godine. Pored Đokovića… »
Novak Đoković rekordni peti put najbolji sportista sveta

Novak Đoković rekordni peti put najbolji sportista sveta

RTK pre 25 dana
Najbolji teniser sveta Novak Đoković na večerašnjoj svečanosti u Madridu rekordni peti put u karijeri dobio je prestižnu „Laureus nagradu“ za najboljeg sportistu sveta. Đoković je priznanje prethodno dobijao 2012, 2015, 2016. i 2019. godine i… »
Nerealno je da mi ti predaješ nagradu... Moćan govor Novaka Đokovića: Vi i ja deci pokazujemo kako treba da se odnosimo u…

Nerealno je da mi ti predaješ nagradu... Moćan govor Novaka Đokovića: Vi i ja deci pokazujemo kako treba da se odnosimo u…

Kurir pre 25 dana
Novak Đoković je peti put u istoriji dobitnik Laureus nagrade za najboljeg sportistu na svetu. Đoković je krunisan u Madridu, a nagradu mu je uručio Tom Brejdi, najbolji kvoterbek u istoriji američkog fudbala. Novak se prvo njemu obratio po… »
Goat krunisao goat-a! "Nerealno da mi ti predaješ nagradu": Novak dobio Laureus od jednog od najvećih ikada

Goat krunisao goat-a! "Nerealno da mi ti predaješ nagradu": Novak dobio Laureus od jednog od najvećih ikada

Telegraf pre 25 dana
Veliki prijatelj dodelio je Noletu rekordni 5. prestižni trofej. Novak Đoković je osvojio Laureus po peti put u karijeri! Nole je u konkurenciji Lionela Mesija, Erlinga Halanda, Noe Lajlsa, Armanda Duplantisa i Maksa Ferštapena izabran za najboljeg… »

Vesti dana »