Povezane vesti
Aranžman sa MMF-om siguran do kraja 2026.
Politika 23.04.2024
Postojanje aktivnog sporazuma investitorima šalje pozitivan signal u pogledu makroekonomske stabilnosti zemlje. Srbija će i ubuduće imati sporazum s Međunarodnim monetarnim fondom (MMF), saopštio je Siniša Mali, ministar finansija, nakon okončanja posete… »
Može li u isto vreme i investicioni rejting i aranžman sa MMF?
Nova ekonomija 23.04.2024
Ministar finansija Siniša Mali izjavio je nakon posete Međunarodnom monetarnom fondu u Vašingtonu da je srpska ekonomija dobila pozitivne ocene i da je ove ili naredne godine očekuje i formalno dobijanje investicionog rejtinga, saopštilo je Ministarstvo… »
Pet stvari koje danas treba znati: Inflacija, intelektualna svojina i OIE
Bloomberg Adria 23.04.2024
Kratkoročna inflaciona očekivanja banaka, privrede i stanovništva su pala, a analitičari Bloomberg Adrije su u najnovijoj analizi pokazali da su obnovljivi izvori energije izuzetno profitabilan biznis u Adria regionu. Mi smo pisali o pitanju… »
Vesti dana »

Šta predviđa Trampov plan za Gazu i kakva ulogu u njemu ima Toni Bler?
Danas pre 4 satijoš 8 povezanih

Ambasador Fon Bekerat: Srbiji su vrata za članstvo u EU širom otvorena
Danas pre 8 satijoš 1 povezana

Bivši predsednik Konga osuđen u odsustvu na smrt: Žozef Kabila proglasio krivim za izdaju i zločine protiv čovečnosti
Blic pre 5 satijoš 2 povezane