Povezane vesti

"Srpska posla, ne pričam sa 90 odsto familije!" Ispovest Milice Kon o porodičnim odnosima

"Srpska posla, ne pričam sa 90 odsto familije!" Ispovest Milice Kon o porodičnim odnosima

Mondo pre 24 dana
Milica Kon otkrila je da ne priča sa većim delom porodice. Milica Kon otkrila je da ne priča sa većim delom porodice. Milica Kon, voditeljka i supruga Marka Kona, u svojoj velikoj ispovesti za domaće medije otkrila je da ne priča sa jednim delom… »
Ne pričam sa 90 odsto familije: Milica Kon oštra - To mi je ostalo u amanet od mame pokojne

Ne pričam sa 90 odsto familije: Milica Kon oštra - To mi je ostalo u amanet od mame pokojne

Story pre 24 dana
Voditeljka Milica Kon se ne libi da govori o brojnim temama koje mnogi izbegavaju, pa je tako otvoreno priznala da sa 90 odsto familije nije u dobrim odnosima. Štaviše, uopšte ne razgovaraju. - Nije da ne pričam sa celom familijom, ali nisam u… »
"Ne pričam sa: 90% familije" Naša poznata voditeljka otkrila detalje sukoba u porodici - u sve je umešana njena majka i…

"Ne pričam sa: 90% familije" Naša poznata voditeljka otkrila detalje sukoba u porodici - u sve je umešana njena majka i…

Blic pre 24 dana
Voditeljka i supruga Marka Kona, Milica Kon u svojoj velikoj ispovesti za domaće medije otkrila je da ne priča sa jednim delom familije zbog nasledstva koje nije dobila njena majka. Kako je rekla, njoj imovina ne treba, ali su njenu majku povredile neke… »
"Ne pričam sa 90 odsto familije" Voditeljka otkrila detalje sukoba: To su srpska posla, nasledstvo, imovina... Ostalo mi u…

"Ne pričam sa 90 odsto familije" Voditeljka otkrila detalje sukoba: To su srpska posla, nasledstvo, imovina... Ostalo mi u…

Kurir pre 24 dana
Milica Kon, voditeljka i supruga Marka Kona, u svojoj velikoj ispovesti za domaće medije otkrila je da ne priča sa jednim delom familije zbog nasledstva koje nije dobila njena majka. Kako je rekla, njoj imovina ne treba, ali su njenu majku povredile… »

Vesti dana »