Povezane vesti

Novak i Jelena se za Laureus nagradu spremali uz zvuke „Generacije 5“

Novak i Jelena se za Laureus nagradu spremali uz zvuke „Generacije 5“

RTS 23.04.2024
Novak i Jelena Đoković otkrili su kako je izgledalo spremanje za svečanu dodelu prestižne Laureus nagrade u Madridu. Dok su njegovu suprugu šminkali i nameštali joj frizuru, vlasnik još jedne titule sportiste godine uživao je u rifovima pesme… »
Jelena Đoković na dodeli „Laureus“ nagrada oduševila u haljini naše dizajnerke

Jelena Đoković na dodeli „Laureus“ nagrada oduševila u haljini naše dizajnerke

N1 Info 23.04.2024
Naš najbolji teniser Novak Đoković sinoć je sa suprugom Jelenom prisustvovao dodeli sportskih nagrada "Laureus" u Madridu. Novak Đoković je tom prilikom postao peti put najbolji sportista sveta. Srpski teniser je prethodno prestižnu nagradu dobijao… »
VIDEO „O Bože, stavio si me u nezgodan položaj“: Novak morao da se izvuče zbog neugodnog pitanja

VIDEO „O Bože, stavio si me u nezgodan položaj“: Novak morao da se izvuče zbog neugodnog pitanja

Nova 23.04.2024
Novak Đoković, najbolji sporista planete, odlučio je da bude diplomata prilikom jednog neugodnog pitanja. Srpski teniser je po peti put u karijeri proglašen za najboljeg sportistu planete nakon 2023. godine u kojoj je osvojio sedam titula (od toga tri… »
Novak Đoković otkrio ekskluzivu čuvenoj fudbalerki! Otvorio joj dušu na crvenom tepihu i rekao informaciju koju čeka ceo…

Novak Đoković otkrio ekskluzivu čuvenoj fudbalerki! Otvorio joj dušu na crvenom tepihu i rekao informaciju koju čeka ceo…

Kurir 23.04.2024
Srpski teniser Novak Đoković peti put u karijeri dobio je "Laureus" nagradu za najboljeg sportistu sveta i trofej mu je na ceremoniji u Madridu uručio Tom Brejdi. Aplaudirali su mu brojni poznati sportisti, od Rafaela Nadala preko recimo Džuda… »
"O Bože, stavio si me u nezgodan položaj": Đoković odgovarao na "nemoguće" fudbalsko pitanje

"O Bože, stavio si me u nezgodan položaj": Đoković odgovarao na "nemoguće" fudbalsko pitanje

Telegraf 23.04.2024
Uspeo je nekako da se snađe, ali je imao problema. Nedugo nakon što je dobio Laureus nagradu za najboljeg sportistu u 2023. godini, srpski teniser Novak Đoković dao je jednu zanimljivu izjavu za najpoznatiju fudbalsku stranicu na društvenim mrežama… »

Vesti dana »