Povezane vesti

PARTIZAN IPAK NASTUPA NA POLUFINALU KUPA SRBIJE PROTIV CRVENE ZVEZDE

PARTIZAN IPAK NASTUPA NA POLUFINALU KUPA SRBIJE PROTIV CRVENE ZVEZDE

Ozon pre 24 dana
Fudbalski klub Partizan doneo je odluku da ipak izađe na teren u sutrašnjem polufinalnom meču Kupa Srbije protiv Crvene zvezde, uprkos nezadovoljstvu tretmanom kluba od strane Fudbalskog saveza Srbije i sudijske organizacije. U saopštenju kluba… »
Partizan odlučio da igra Kup utakmicu protiv Zvezde

Partizan odlučio da igra Kup utakmicu protiv Zvezde

Radio sto plus pre 24 dana
“Iako nezadovoljni stanjem u domaćem fudbalu, gde naš klub ima neravnopravan tretman od strane Fudbalskog saveza Srbije i sudijske organizacije pre svega, iz obaveze prema igračima, navijačima, istoriji kluba i takmičenju Kupa naše zemlje, doneta… »
Ni slovo o partizanovom zidu ćutanja! Milojević jasan pred polufinale Kupa: "Znam šta ćete me pitati, to ne želim da…

Ni slovo o partizanovom zidu ćutanja! Milojević jasan pred polufinale Kupa: "Znam šta ćete me pitati, to ne želim da…

Kurir pre 24 dana
Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana u sredu od 19 časova na Marakani odmeriće snage u polufinalu Kupa Srbije. Klub iz Humske odlučio se za zid ćutanja i otkazao je svoju konferenciju za medije, dok se ispred Zvezde medijima obratio šef stručnog… »
"E, ovako, pošto znam šta ćete da me pitate": Pogledajte kako je Milojević reagovao na pitanje o Partizanu

"E, ovako, pošto znam šta ćete da me pitate": Pogledajte kako je Milojević reagovao na pitanje o Partizanu

Telegraf pre 24 dana
Trener Zvezde ističe da je fokusiran samo na svoj tim i da se spremaju kao da igraju meč. Trener Crvene zvezde Vladan Milojević održao je konferenciju za medije pred polufinale Kupa, koje se u sredu od 19.00 igra na stadionu Rajko Mitić, a gde je… »

Vesti dana »