Povezane vesti
Tim IAEA u Japanu zbog druge revizije procesa ispuštanja vode iz Fukušime
N1 Info 23.04.2024
Radna grupa Međunarodne agencije za atomsku energiju (IAEA) stigla je u Japan kako bi počela drugu reviziju procesa ispuštanja prečišćene radioaktivne vode iz uništene nuklearne elektrane Fukušima u okean, objavili su lokalni mediji. „Tokom inspekcije… »
IAEA počela reviziju ispuštanja radioaktivne vode iz nuklearke Fukušima
Euronews 23.04.2024
Tim Međunarodne agencije za atomsku energiju (IAEA) počeo je danas reviziju procesa u kojem se tretira radioaktivna voda ispuštena iz nuklearne elektrane Fukušima oštećene u zemljotresu 2011. godine, što je druga revizija otkako je Japan počeo da ispušta… »
Vesti dana »
Pretežno sunčano – na jugu i dalje veoma toplo, na severu nekoliko stepeni niže temperature
RTS pre 45 minutajoš 26 povezanih
Otvorena "Nušićijada", gradom odjekivali zvižduci i "pumpaj": Selaković nije smeo na binu, pa se oglasio iz kafane FOTO/VIDEO
Nova pre 1 satjoš 5 povezanih
Tramp uveo 50 odsto carine Kanadi: Otvoren novi front trgovinskog rata, Otava najavljuje žestok odgovor
Euronews pre 2 satajoš 13 povezanih




