Povezane vesti

(Foto): Nikola Rokvić nije krenuo sam do Grčke Sa njim je i poznati reper: "Trebalo je volje i žrtve da se krene na put od…

(Foto): Nikola Rokvić nije krenuo sam do Grčke Sa njim je i poznati reper: "Trebalo je volje i žrtve da se krene na put od…

Blic pre 14 dana
Nikola Rokvić započeo je hodočašće put Grčke od 1.060 kilometara, do manastira Svetog Nektarija Eginskog, a društvo mu prave još tri prijatelja. Naime, na ovom putu pevač će prikupljati sredstva za pomoć dečijoj onkologiji. Rokvić se sada… »
"Pojedinac ne može ništa sam" Nikola Rokvić na veličanstven put od 1.060 km nije krenuo sam! Ovo su njegova braća koja mu…

"Pojedinac ne može ništa sam" Nikola Rokvić na veličanstven put od 1.060 km nije krenuo sam! Ovo su njegova braća koja mu…

Kurir pre 14 dana
Pevač Nikola Rokvić započeo je hodočašće put Grčke od 1.060 kilometara do manastira Svetog Nektarija Eginskog, a na tom putu će prikupljati sredstva za pomoć dečjoj onkologiji. Od trenutka kada se odlučio na ovako human gest, Rokvić pratioce… »
Evo gde se trenutno nalazi Nikola Rokvić: Otkrio koliko je kilometara prešao: "Polako ulazim u ritam", ovo mu najviše prija

Evo gde se trenutno nalazi Nikola Rokvić: Otkrio koliko je kilometara prešao: "Polako ulazim u ritam", ovo mu najviše prija

Blic pre 14 dana
Pevač Nikola Rokvić započeo je hodočašće put Grčke od 1.060 kilometara, do manastira Svetog Nektarija Eginskog, a na tom putu će prikupljati sredstva za pomoć dečijoj onkologiji. Rokvić se sada oglasio na svom Instagram profilu gde je svojim… »

Vesti dana »