Povezane vesti

Potresni oproštaj drugarice od preminule Bojane Janković: Ptico trkačice, trči svoju poslednju trku (FOTO)

Potresni oproštaj drugarice od preminule Bojane Janković: Ptico trkačice, trči svoju poslednju trku (FOTO)

Svet plus pre 28 dana
Bojana Janković, bila je jedna od voljenijih osoba na našoj javnoj sceni, a to dokazuje i oproštajna poruka njene drugarice. Tog 19. aprila, porodica, prijatelje i kolege, ostali su nemi kada su saznali da je Bojana Janković preminula u 46. godini… »
Zet pokojne voditeljke neutešan Edin Škorić se dirljivim rečima oprostio od njegove Boke: "Mojoj..." (foto)

Zet pokojne voditeljke neutešan Edin Škorić se dirljivim rečima oprostio od njegove Boke: "Mojoj..." (foto)

Kurir pre 27 dana
Nekadašnja voditeljka Pinka i emisije "City", Bojana Janković, preminula je 19. aprila 2024. godine u 46. godini. Edin Škorić, poznati sportista i zet voditeljke danas je dao čitulju i oprostio se emotivnim rečima koje kidaju dušu. - Poslednji… »
„Ti i ja zajedno, oduvek i zauvek“: Sestra bliznakinja pokojne Bojane Janković ovako se oprostila od nje FOTO

„Ti i ja zajedno, oduvek i zauvek“: Sestra bliznakinja pokojne Bojane Janković ovako se oprostila od nje FOTO

Nova pre 27 dana
Nekadašnja voditeljka Pinka i emisije "City", Bojana Janković, preminula je 19. aprila 2024. godine u 46. godini. Mnogobrojni prijatelji, porodica i bivše kolege emotivnim rečima se opraštaju od voljene Bojane. Danas su objavljene i čitulje, a reči… »
Edin Škorić neutešan zbog bojanine smrti: Emotivnim rečima uputio poslednji pozdrav voditeljki

Edin Škorić neutešan zbog bojanine smrti: Emotivnim rečima uputio poslednji pozdrav voditeljki

Mondo pre 27 dana
Odbojkaš Edin Škorić oporostio se od svoje svastike Bojane Janković. Odbojkaš Edin Škorić oporostio se od svoje svastike Bojane Janković. Bojana Janković, nekadašnja voditeljka emisije "City" na Pink televiziji, iznenada je preminula 19. aprila… »
"Ti i ja zajedno, oduvek i zauvek" Sestra bliznakinja pokojne Bojane Janković objavila čitulju, ovako se oprostila od nje…

"Ti i ja zajedno, oduvek i zauvek" Sestra bliznakinja pokojne Bojane Janković objavila čitulju, ovako se oprostila od nje…

Kurir pre 27 dana
Nekadašnja voditeljka Pinka i emisije "City", Bojana Janković, preminula je 19. aprila 2024. godine u 46. godini. Mnogobrojni prijatelji, porodica i bivše kolege emotivnim rečima se opraštaju od voljene Bojane. Danas su objavljene i čitulje, a reči… »
Ovim rečima se bivši zet Bojane Janković oprostio od nje: Tužna čitulja Edina Škorića

Ovim rečima se bivši zet Bojane Janković oprostio od nje: Tužna čitulja Edina Škorića

Telegraf pre 27 dana
Poznati sportista uputio poslednji pozdrav. Nekadašnja voditeljka Pinka, Bojana Janković, preminula je 19. aprila u 46. godini, a njeno telo pronađeno je u stanu u Beogradu. Bivši zet voditeljke, Edin Škorić, oprostio se u čitulji koju je uputio… »
Bivši zet neutešan: Edin Škorić se dirljivim rečima oprostio od Bojane Janković: "Mojoj Boki..."

Bivši zet neutešan: Edin Škorić se dirljivim rečima oprostio od Bojane Janković: "Mojoj Boki..."

Blic pre 27 dana
Nekadašnja voditeljka Bojana Janković umrla je 19. aprila, a danas se od nje oprostio i bivši zet Edin Škorić. Edin Škorić, poznati sportista i bivši zet voditeljke danas je dao čitulju i oprostio se emotivnim rečima. - Poslednji pozdrav mojoj… »
"Voljena naša, leti visoko..." Čitulje porodice za pokojnu voditeljku Bojanu Janković slamaju srce

"Voljena naša, leti visoko..." Čitulje porodice za pokojnu voditeljku Bojanu Janković slamaju srce

Telegraf pre 27 dana
Sahrana voditeljke održaće se u petak, 26. aprila 2024. godine, u 14:30 časova na Novom groblju. Bojana Janković, nekadašnja voditeljka Pinka, preminula je 19. aprila u 46. godini, a njeno telo pronađeno je u stanu u Beogradu. Sahrana voditeljke… »

Vesti dana »