Povezane vesti

Zoran je bio uspešan biznismen pa preko noći postao beskućnik Stvorio sam neke ljude koji su me izdali: Evo koga krivi za…

Zoran je bio uspešan biznismen pa preko noći postao beskućnik Stvorio sam neke ljude koji su me izdali: Evo koga krivi za…

Kurir 24.04.2024
Zoran Popović (62) iz Čačka rođen je u imućnoj porodici, završio je Ekonomski fakultet, imao je nekoliko stanova i sopstvenu firmu i završio na ulici. - Sve sam završio i gimnaziju u Beogradu i sve ostalo. Radio sam privatan posao, vrlo uspešno… »
"Uveo sam prijatelja u posao, on mi radio iza leđa"! Ispovest Zorana - milioner koji je završio u Narodnoj kuhinji

"Uveo sam prijatelja u posao, on mi radio iza leđa"! Ispovest Zorana - milioner koji je završio u Narodnoj kuhinji

Mondo 24.04.2024
Zoran je od uspešnog preduzetnika postao beskućnik, a kako kaže, za sve u životu krivi samo sebe. Zoran je od uspešnog preduzetnika postao beskućnik, a kako kaže, za sve u životu krivi samo sebe. Zoran Popović (62), rođen u uglednoj čačanskoj… »
Bio uspešan biznismen, pa završio na ulici! Zoran za neuspeh krivi sebe, a sada želi samo jedno

Bio uspešan biznismen, pa završio na ulici! Zoran za neuspeh krivi sebe, a sada želi samo jedno

Blic 24.04.2024
Ekonomska kriza iz 2008. godine nije zaobišla ni posao Zorana Popovića (62), koji je iz nestvarnog luksuza završio na ulici i kao korisnik Narodne kuhinje. Pomalo oštro, za sebe kaže da je sam sebe doveo do one ,,imati pa nemati". Nikome ništa ne… »
Oglasio se Zoran koji je od uspešnog biznismena završio na ulici: Za neuspeh krivi sebe, sad želi samo jedno

Oglasio se Zoran koji je od uspešnog biznismena završio na ulici: Za neuspeh krivi sebe, sad želi samo jedno

Telegraf 24.04.2024
"Mene više ništa ne boli, pošteno da vam kažem, gledam samo kako da uspem", poručuje on. Ekonomska kriza iz 2008. godine nije zaobišla ni posao Zorana Popovića (62), koji je iz nestvarnog luksuza završio na ulici i kao korisnik Narodne kuhinje… »

Vesti dana »