Povezane vesti

Silovao ženu i pretukao bebu staru 6 meseci: Presuđeno nasilniku sa Zvezdare

Silovao ženu i pretukao bebu staru 6 meseci: Presuđeno nasilniku sa Zvezdare

Telegraf pre 10 dana
V. M. je za silovanje dobio 5 godina, a za nasilje u porodici 2 godine, a kao jedinstvena kazna izrečeno mu je 6 godina. V. M. (27) osuđen je prvostepenom presudom na šest godina zatvora u Višem sudu u Beogradu zbog silovanja supruge D.S. (27) i… »
Beba imala hematome, majka silovana! Nasilnik sa Zvezdare osuđen zbog zlostavljanja žene i ćerke, evo koliko će morati da…

Beba imala hematome, majka silovana! Nasilnik sa Zvezdare osuđen zbog zlostavljanja žene i ćerke, evo koliko će morati da…

Blic pre 10 dana
U Višem sudu u Beogradu juče je prvostepenom presudom osuđen V. M. (27) na šest godina zatvora, potvrđeno je za "Blic". On je prošle godine silovao svoju nevenčanu suprugu (28), a potom pretukao njihovog tadašnjeg šestomesečnog sina u stanu na… »
Osuđen nasilnik sa zvezdare! Silovao ženu i pretukao šestomesečnu bebu: "Davio me je dok sam držala dete"

Osuđen nasilnik sa zvezdare! Silovao ženu i pretukao šestomesečnu bebu: "Davio me je dok sam držala dete"

Mondo pre 10 dana
Dvadesetsedmogodišnji V.M. osuđen je na šest godina zavora zbog krivičnog dela silovanja i nasilja u porodici. Dvadesetsedmogodišnji V.M. osuđen je na šest godina zavora zbog krivičnog dela silovanja i nasilja u porodici. U Višem sudu u Beogradu… »
"Davio me je i silovao, strah me je potpuno paralisao" : Nasilnik iz Beograda osuđen na šest godina zatvora! Stigla ga kazna

"Davio me je i silovao, strah me je potpuno paralisao" : Nasilnik iz Beograda osuđen na šest godina zatvora! Stigla ga kazna

Kurir pre 11 dana
U Višem sudu u Beogradu juče je prvostepenom presudom osuđen V. M. (27) na šest godina zatvora, jer je u junu prošle godine silovao svoju nevenčanu suprugu (28), a potom pretukao njihovog tada šestomesečnog sina u stanu na Zvezdari, potvrđeno je… »

Vesti dana »