Povezane vesti

'On je plod najveće ljubavi koju sam osetila prema muškarcu!" Nikad emotivnije priznanje Mine Naumović

'On je plod najveće ljubavi koju sam osetila prema muškarcu!" Nikad emotivnije priznanje Mine Naumović

Kurir pre 23 dana
Mina Naumović i Ognjen Amidžić su pre nešto više od mesec dana dobili sina, kom su dali interesantno ime - Perun. On je očigledno postao centar njihovog sveta, pogotovo Mini, koja je sada počela da objavljuje i njegove necenzurisane fotografije na… »
"Klonirala sam Ognjena!" Amidžićeva žena pokazala sina, svi pričaju o njenom izgledu

"Klonirala sam Ognjena!" Amidžićeva žena pokazala sina, svi pričaju o njenom izgledu

Mondo pre 23 dana
Mina Naumović pokazala je koliko mali Perun liči na oca Ognjena Amidžića. Mina Naumović pokazala je koliko mali Perun liči na oca Ognjena Amidžića. Mina Naumović, supruga voditelja Ognjena Amidžića, porodila se pre oko mesec dana i na svet… »
"Klonirala sam vam Ognjena": Amidžićeva žena pokazala sliku sina, a evo kako ona izgleda mesec i po posle porođaja (foto)

"Klonirala sam vam Ognjena": Amidžićeva žena pokazala sliku sina, a evo kako ona izgleda mesec i po posle porođaja (foto)

Blic pre 24 dana
Poznati voditelj Ognjen Amidžić i njegova supruga Mina Naumović pre mesec i po dana dobili su sina kojem su dali ime Perun. Mina se sad oglasila na društvenim mrežama, pa pokazala fotografiju sina, ali i jednu na kojoj vidimo kako ona sad izgleda. -… »

Vesti dana »