Povezane vesti

Nastavlja se potraga za nestalim adrijanom: Dečaka nema već 3. dan, traže ga helikopterima i dronovima, ovo je najveći…

Nastavlja se potraga za nestalim adrijanom: Dečaka nema već 3. dan, traže ga helikopterima i dronovima, ovo je najveći…

Kurir 24.04.2024
Snimci nadzorne kamere sa privatne kuće potvrđuju da je mali Adrijan (6) koji je nestao u ponedeljak u Nemačkoj, sam nestao iz kuće. Policija nastavlja da pretražuje reku i močvarno područje oko reke, nakon što su pored korita reke uočili svež… »
Nadzorne kamere snimile Adrijana (6), poznato da li je bio sam: Policija objavila novu sliku nestalog dečaka

Nadzorne kamere snimile Adrijana (6), poznato da li je bio sam: Policija objavila novu sliku nestalog dečaka

Telegraf 24.04.2024
Adrijan je bio obučen u dugačku duksericu narandžaste boje, crnu trenerku sa šablonom zmaja i da je na nogama imao samo čarapice. Snimci nadzorne kamere sa privatne kuće potvrđuju da je mali Adrijan (6) koji je nestao u ponedeljak u Nemačkoj, sam… »
Prvi trag u potrazi za nestalim Adrijanom (6): Evo šta su istražitelji pronašli pored reke u Nemačkoj

Prvi trag u potrazi za nestalim Adrijanom (6): Evo šta su istražitelji pronašli pored reke u Nemačkoj

Telegraf 24.04.2024
Autistični dečak nestao je u ponedeljak uveče iz porodičnog doma u Nemačkoj. Istražitelji koji tragaju za nestalim Adrijanom (6) u Nemačkoj otkrili su nov, svež trag, prenosi Bild. Autistični dečak nestao je u ponedeljak uveče iz porodičnog… »
Malog Adrijana (6) nema već treći dan: Pretražuje se i korito reke Oste, proširena potraga za dečakom

Malog Adrijana (6) nema već treći dan: Pretražuje se i korito reke Oste, proširena potraga za dečakom

Telegraf 24.04.2024
Mališan je poslednji put viđen u kući u Ohfeldiringu u Donjoj Saksoniji oko 19.30 časova, a roditelji su samo tri minuta kasnije podigli uzbunu i alarmirali policiju. Mali Adrijan (6) nestao je u ponedeljak uveče iz porodičnog doma u Nemačkoj, a… »

Vesti dana »