Povezane vesti

Jovana Joksimović ponovo razbesnela javnost: Izjavila je nešto što će je skupo koštati, koleginica joj oštro odgovorila

Jovana Joksimović ponovo razbesnela javnost: Izjavila je nešto što će je skupo koštati, koleginica joj oštro odgovorila

Svet & Skandal 24.04.2024
Izjava Jovane Joksimović naljutila njenu koleginicu Voditeljka Jovana Joksimović nije neko ko se dodvorava ni publici, a ni javnim ličnostima, pa često izjavi nešto što naiđe na kritike javnosti. Tako je i nedavna izjava Jovane Joksimović koja se… »
„Nismo tražili tvoje mišljenje“: Voditeljka žestoko o izjavi Jovane Joksimović – „Kakav je to stav?“

„Nismo tražili tvoje mišljenje“: Voditeljka žestoko o izjavi Jovane Joksimović – „Kakav je to stav?“

Nova 24.04.2024
Voditeljka Jovana Joksimović nedavno je tokom gostovanja u emisiji istakla kako ne voli da čuje tuđa mišljenja ukoliko ih prethodno nije tražila. Jovanina izjava naišla je na osudu od strane njene koleginice, voditeljke Željane Dubaić. „Mislim… »
"Nismo tražili tvoje mišljenje" Voditeljka burno reagovala na izjavu Jovane Joksimović: Kakav je ovo stav?

"Nismo tražili tvoje mišljenje" Voditeljka burno reagovala na izjavu Jovane Joksimović: Kakav je ovo stav?

Mondo 24.04.2024
Voditeljka Željana Dubaić burno je reagovala nakon jedne izjave njene koleginice Jovane Joksimović. Voditeljka Željana Dubaić burno je reagovala nakon jedne izjave njene koleginice Jovane Joksimović. Voditeljka Jovana Joksimović bila je gošća u… »
"Kakav je ovo stav?" Voditeljka oštro o izjavi Jovane Joksimović da ne voli da čuje mišljenje ako ga ne traži

"Kakav je ovo stav?" Voditeljka oštro o izjavi Jovane Joksimović da ne voli da čuje mišljenje ako ga ne traži

Telegraf 24.04.2024
- Uz dužno poštovanje... Niko nije ničiji gospodar... Ako smo javne ličnosti, nismo Bogovi, a ni Gospodari - napisala je voditeljka B92. "Mislim da nisam ni malo opasna. Mislim da samo štitim sebe u onoj meri u kojoj sam u mogućnosti da se štitim… »

Vesti dana »