Повезане вести

"Мој мушкарац се пита за све, патријархално сам васпитана": Мелина ужива крај другог после развода од Хариса, а ово је њен…

"Мој мушкарац се пита за све, патријархално сам васпитана": Мелина ужива крај другог после развода од Хариса, а ово је њен…

Блиц пре 28 дана
Атрактивна модна дизајнерка Мелина Џиновић експресно се развела од чувеног певача Хариса Џиновића, са којим је више од две деценије била у љубави, а 10 година у браку. О Мелинином новом партнеру увелико се прича, док се… »
"Ја сам захтеван, хоћу да ми све буде потаман": Харис Џиновић открио да ли је спреман за нову љубав

"Ја сам захтеван, хоћу да ми све буде потаман": Харис Џиновић открио да ли је спреман за нову љубав

Мондо пре 28 дана
Гостујући у једној емисији, Харис Џиновић је говорио о томе да ли је спреман за нову љубав. Гостујући у једној емисији, Харис Џиновић је говорио о томе да ли је спреман за нову љубав. Након бројних изјава које је дао о… »
"Мелина суштински није могла да ме промени": Харис Џиновић после развода жели нову жену: "Квалитетан сам и кувар и…

"Мелина суштински није могла да ме промени": Харис Џиновић после развода жели нову жену: "Квалитетан сам и кувар и…

Блиц пре 28 дана
Модна дизајнерка Мелина Џиновић експресно се развела од чувеног певача Хариса Џиновића, са којим је више од две деценије била у љубави, а 10 година у браку. Харис истиче да је спреман за нову љубав, а има одређене… »

Вести дана »