Povezane vesti
Vojska Burkine Faso masakrirala 223 civila u osvetničkoj akciji
Al Jazeera 25.04.2024
Masovna ubistva najvjerovatnije predstavljaju odmazdu vojske koja je tamošnje seljake optužila da pomažu naoružanim grupama. Međunarodna humanitarna organizacija za praćenje ljudskih prava Human Rights Watch (HRW) je u danas objavljenom izvještaju… »
Vojska Burkine Faso masakrirala 223 seljaka u osvetničkoj akciji
N1 Info 25.04.2024
Međunarodna humanitarna organizacija za praćenje ljudskih prava Hjuman rajts voč (HRV) je u danas objavljenom izveštaju optužila vojsku Burkine Faso da je masakrirala 223 civila, uključujući i 56 dece u dva sela u februaru, prenosi BBC. U izveštaju se… »
Vojska Burkine Faso masakrirala 223 seljaka u osvetničkoj akciji
Novi magazin 25.04.2024
Međunarodna humanitarna organizacija za praćenje ljudskih prava Hjuman rajts voč (HRV) je u danas objavljenom izveštaju optužila vojsku Burkine Faso da je masakrirala 223 civila, uključujući i 56 dece u dva sela u februaru, prenosi Bi-Bi-Si (BBC). U… »
Nevladina organizacija: Vojska Burkine Faso masakrirala 223 civila
RTV 25.04.2024
UAGADUGU - Nevladina organizacija "Human rights watch" (HRW) pozvala je vladu Burkine Faso da pokrene istragu sa Ujedinjenim nacijama o navodnim ubistvima 223 civila, među kojima je 56 dece, koja je počinila vojska te zemlje. Prema navodima HRW, vojska… »
Vesti dana »
Ponoš: Vučić će skratiti mandat, ali ne ove godine, najava ostavke "koska za opoziciju"
Nova pre 2 satajoš 1 povezana
Trostruki grend slem finalista je bio prejak: Međedović završio učešće na Rolan Garosu
Danas pre 3 satajoš 1 povezana
VIDEO Novak zadao domaći Sabalenki, ovo je novi pobednički ples na Rolan Garosu
Nova pre 2 satajoš 2 povezane






