Povezane vesti

„Borila sam se kao zmaj, to je treća najbolja stvar koja mi se desila u životu“: Goca Tržan otkrila da li bi ponovo…

„Borila sam se kao zmaj, to je treća najbolja stvar koja mi se desila u životu“: Goca Tržan otkrila da li bi ponovo…

Nova pre 23 dana
Goca Tržan prisetila se svojih dana u Survivoru i rekla da bi rado ponovo učestvovala. „Ljudi koji idu u rijaliti tog tipa da se tamo predstavljaju u startu greše. Survajver je preživljavanje. Mi kada smo bili nismo imali šta da jedemo,stvarno smo… »
Goca Tržan živela u jezivim uslovima, nije imala šta da jede, od nehigijene imala ožiljke po licu: Pevačica otkrila…

Goca Tržan živela u jezivim uslovima, nije imala šta da jede, od nehigijene imala ožiljke po licu: Pevačica otkrila…

Svet & Skandal pre 23 dana
Život Goce Tržan bio je veoma turbulentan Život Goce Tržan prolazio je kroz razne faze, od srećnog detinjstva, do neuspelog braka i burnog razvoda do mirne luke koju je pronašla s bubnjarom Rašom Novakovićem. Ivan Vučićević A, kako voli izazove… »
"Živeli smo u jezivim uslovima, imala sam ožiljke od nehigijene" Goca Tržan se prisetila teških životnih momenta: Bilo je…

"Živeli smo u jezivim uslovima, imala sam ožiljke od nehigijene" Goca Tržan se prisetila teških životnih momenta: Bilo je…

Kurir pre 23 dana
Goca Tržan prisetila se svojih dana provedenih u rijalitiju pa je otkrila kako je izgledalo to vreme provedeno tamo, kao i da li bi opet bila učesnik tako velikog projekta: - Ljudi koji idu u rijaliti tog tipa da se tamo predstavljaju u startu greše… »
Goca posle 14 godina otkrila sa čime se suočila: "Vratila sam se sa ožiljcima od bubuljica, od nehigijene..."

Goca posle 14 godina otkrila sa čime se suočila: "Vratila sam se sa ožiljcima od bubuljica, od nehigijene..."

Telegraf pre 23 dana
- Ponovo bih se prijavila u takvu sezonu jer čovek daje najviše od sebe kada je najteže - priznala je pevačica. Goca Tržan učestvovala je 2010. godine u Survajvoru, gde je važila za najsposobniju i najsnalažljiviju takmičarku kada je reč o… »

Vesti dana »