Povezane vesti

Oprez, ne nasedajte! Kruži nova SMS prevara, mame imenom poznate društvene mreže i obećavaju kule i gradove

Oprez, ne nasedajte! Kruži nova SMS prevara, mame imenom poznate društvene mreže i obećavaju kule i gradove

Dnevnik pre 28 dana
Najnovija SMS prevara kruži, a ovaj put prevaranti su se dosetili da iskoriste ime poznate društvene mreže TikTok. Obećavaju vam zaradu od 6.000 do 20.000 dinara po danu, "kule i gradove", a sve što treba je da kliknete na link u poruci i verovatno… »
Vodite računa, SMS prevara kruži! Vrebaju zaradom do 20.000 RSD po danu, mame imenom poznate društvene mreže

Vodite računa, SMS prevara kruži! Vrebaju zaradom do 20.000 RSD po danu, mame imenom poznate društvene mreže

Telegraf pre 28 dana
Apelujemo da ne nasedate na ovakve “ponude”. Najnovija SMS prevara kruži, a ovaj put prevaranti su se dosetili da iskoriste ime poznate društvene mreže TikTok. Obećavaju vam zaradu od 6.000 do 20.000 dinara po danu, "kule i gradove", a sve što… »
Stigao mi je sms sa ponudom za posao od 20.000 dinara dnevno, a da sam odgovorio pretvorio bih život u pakao: Telefonska…

Stigao mi je sms sa ponudom za posao od 20.000 dinara dnevno, a da sam odgovorio pretvorio bih život u pakao: Telefonska…

City magazine pre 28 dana
Telefonska prevara se lako uoči, ali očigledno nikad ne zastari, jer ma koliko su nam poznate ili da su se pojavljivale ranije, ljudi su ponovo spremni da nasednu na njih. Jedna novija je danas na meniju i aktuelna. Putem smsa nepoznat broj vas na… »

Vesti dana »