Povezane vesti

"Nije tačno da je otac nudio novac Popoviću da bude trener Atletika": Sin Eskobara, ekskluzivno za Telegraf

"Nije tačno da je otac nudio novac Popoviću da bude trener Atletika": Sin Eskobara, ekskluzivno za Telegraf

Telegraf 25.04.2024
Legenda FK Crvena Zvezda Vladica Popović pričao da je o susretu sa Pablom Eskobarom i koferom novca koji je nudio da vodi klub iz Medeljina, ali je njegov sin Huan Pablo Eskobar raskrinkao i ovu laž. Vladica Popović, nekadašnji trener fudbalera… »
"Laž! Nije istina što je Netflix pustio da je moj otac palio novac":Sin Pabla Eskobara ekskluzivno za Telegraf

"Laž! Nije istina što je Netflix pustio da je moj otac palio novac":Sin Pabla Eskobara ekskluzivno za Telegraf

Telegraf 25.04.2024
Jedan od najpoznatijih detalja iz ove serije je i da se narko bos grejao tako što je palio novac, no njegov sin tvrdi da to nije istina. Huan Pablo Eskobar, sin jednog od najozloglašenijih narko bosova u istoriji sveta, gostovaće u Beogradu, gde će 9… »
Huan Pablo Eskobar, sin Pabla Eskobara, za Telegraf.rs o svom ocu, seriji "Narkos", dolasku u Beograd

Huan Pablo Eskobar, sin Pabla Eskobara, za Telegraf.rs o svom ocu, seriji "Narkos", dolasku u Beograd

Telegraf 25.04.2024
Huan Pablo Eskobar održaće u mts Dvorani 9. maja predavanje u okviru događaja "Moj otac", gde će govoriti i o svom ocu, nakon čega će uslediti i razgovor sa publikom. Huan Pablo Eskobar, sin Pabla Eskobara, dolazi u Beograd. Podsetimo, u četvrtak… »

Vesti dana »