Povezane vesti

Kreni-Promeni izlazi samostalno na izbore u NS, poznat i kandidat za gradonačelnika

Kreni-Promeni izlazi samostalno na izbore u NS, poznat i kandidat za gradonačelnika

Moj Novi Sad pre 28 dana
Pokret Kreni-Promeni saopštio je da izlazi na predstojaće novosadske izbore i predstavio svog kandidata za gradonačelnika Novog Sada. Reč je o novosadskom advokatu Danilu Babiću. Njega je na konferenciji za medije održanoj u četvrtak u Novom Sadu… »
Kreni promeni samostalno na izbore u Novom Sadu: Babić kandidat za gradonačelnika

Kreni promeni samostalno na izbore u Novom Sadu: Babić kandidat za gradonačelnika

Telegraf pre 28 dana
Babić je na konferenciji za štampu naveo da će im slogan za novosadske izbore biti "Krećemo-Menjamo! I ja sam Novi Sad!" Pokret "Kreni promeni" saopštio je danas da će samostalno izaći na izbore u Novom Sadu i da će njihov kandidat za… »
Ko je Danilo Babić, kandidat Kreni-Promeni za gradonačelnika Novog Sada?

Ko je Danilo Babić, kandidat Kreni-Promeni za gradonačelnika Novog Sada?

Danas pre 29 dana
Pokret Kreni-Promeni saopštio je da izlazi na predstojaće novosadske izbore i predstavio svog kandidata za gradonačelnika Novog Sada. Reč je o novosadskom advokatu Danilu Babiću. Njega je na današnjoj konferenciji za medije u Novom Sadu predstavio… »

Vesti dana »