Povezane vesti

Ljubimac delije udario na pao: „To nije košarka, oni se ponašaju kukavički!“

Ljubimac delije udario na pao: „To nije košarka, oni se ponašaju kukavički!“

Hot sport pre 22 dana
Ozbiljno je imao šta da zameri Zelenima Napetosti na vrhuncu, a Evroliga ostaje u neizvesnosti dok se Makabi i Panatinaikos suočavaju u četvrtfinalnoj seriji. Odluka o treneru, Ergin Ataman, sugerisala je želju za trenutnim uspehom, ali i obećavala… »
KS Turske se oglasio zbog pretnji Izraelaca Atamanu

KS Turske se oglasio zbog pretnji Izraelaca Atamanu

B92 pre 22 dana
Tenzije ne jenjavaju nakon drugog meča četvrtfinalne serije plej-ofa Evrolige između Panatinaikosa i Makabija, sada se oglasio i Košarkaški savez Turske. Iz te organizacije osudili su pretnje koje je dobio trener Atinjana i selektor turske… »
Lorenzo Braun prozvao igrače Panatinaikosa: "Ponašaju se kukavički"

Lorenzo Braun prozvao igrače Panatinaikosa: "Ponašaju se kukavički"

Sportske.net pre 22 dana
Košarkaš Makabija iz Tel Aviva Lorenzo Braun nije posebno pričljiv pred medijima, ali nakon drugog okršaja protiv Panatinaikosa u plej-ofu Evrolige imao je šta da kaže. Makabi je uspeo da sa jednom pobedom ode iz Atine pošto su u prvom meču… »
Ataman tvrdi da su mu pretili: Ja sam trener Panatinaikosa, trener turske reprezentacije, turski građanin, ne možete mi…

Ataman tvrdi da su mu pretili: Ja sam trener Panatinaikosa, trener turske reprezentacije, turski građanin, ne možete mi…

Sportski žurnal pre 22 dana
Na konferenciji za štampu turski stručnjak izneo ozbiljne optužbe. Panatinaikos je pobedio Makabi Tel Aviv u drugoj utakmici četvrtfinala plej-ofa Evrolige 95-79. Posle meča trener grčke ekipe, Ergin Ataman je govorio o onome što se desilo posle… »
Ergin Ataman: Ja sam trener Panatinaikosa i turske reprezentacije, ne možete mi ništa! (VIDEO)

Ergin Ataman: Ja sam trener Panatinaikosa i turske reprezentacije, ne možete mi ništa! (VIDEO)

Danas pre 22 dana
Veoma tenzična atmosfera dominira serijalom između Panatinaikosa i Makabija u plej-ofu Evrolige. Brejk koji je izraelski klub napravio u Atini u prvoj utakmici (1:1 u seriji), toliko je zaboleo Ergina Atamana da je zbog njegovog ponašanja posle meča i… »
Surova pretnja Atamanu: "Videćeš u Izraelu, šta će Cionisti da ti urade" VIDEO

Surova pretnja Atamanu: "Videćeš u Izraelu, šta će Cionisti da ti urade" VIDEO

B92 pre 22 dana
Trener Panatinaikosa Ergin Ataman je navodno dobio pretnje posle utakmice sa Makabijem. Ataman je na konferenciji za medije otkrio da mu je neko iz delegacije gostujućeg tima navodno pretio. Turski stručnjak je podigao prašinu posle prvog duela kada je… »
Ozbiljne pretnje Erginu Atamanu iz Makabija: "Videćeš šta će Cionisti da ti urade"

Ozbiljne pretnje Erginu Atamanu iz Makabija: "Videćeš šta će Cionisti da ti urade"

Sportske.net pre 22 dana
Trener košarkaša Panatinaikosa Ergin Ataman otkrio je da mu je neko iz delegacije Makabija posle jučerašnje utakmice u "OAKA" areni navodno pretio. Konferencije za medije turskog stratega su uglavnom burne. Podigao je prašinu posle prvog duela kada… »

Vesti dana »