Повезане вести
Ембид потврдио да је болестан: "Тешко је, али не одустајем" ВИДЕО
Б92 26.04.2024
Актуелни МВП НБА лиге Џоел Ембид потврдио је да болује од Белове парализе. Узрок Белове парализе није у потпуности утврђен, али се верује да је изазва вирусна инфекција која узрокује отицање фацијалног нерва. Може се јавити у… »
Ембид у борби са болешћу, игра са парализом
Спортске.нет 26.04.2024
После личног плеј-оф рекорда од 50 поена, Џоел Ембид је на конференцији за медије објавио да се бори са Беловом парализом. Ради се о болести мишићс лица. "Моја лева страна лица, уста и око. Тешко је, али не одустајем. Борићу се… »
Ембид узнемирио НБА - крио болест од саиграча
Б92 26.04.2024
Кошаркаш Филаделфије Џоел Ембид лечен је од благог случаја Белове парализе. Проблеми су почели током утакмице против Мајамија, али је актуелни МВП НБА лиге желео да то остане анонимно, како не би ометао тим. Било је спекулација… »
Вести дана »
Трамп предвиђа колапс Европе у наредних 20 година: Стигао оштар одговор из Немачке: "Нису нам потребни спољни савети"
Блиц пре 7 сатијош 1 повезана
"Оваква реторика не служи миру, помирењу нити будућности у региону", Гашић: Позивамо међународне партнере да осуде ову опасну реторику министра одбране БиХ
Блиц пре 5 сатијош 1 повезана
Срђан Јандрић је победник "Мастерцхеф Србија", освојио награду од 50.000 евра
Блиц пре 5 сатијош 1 повезана





