Povezane vesti

Drugi dan konferencije "CPAC Hungary 2024": Tramp poručio da se raduje saradnji s Orbanom, obratio se i Peter Sijarto

Drugi dan konferencije "CPAC Hungary 2024": Tramp poručio da se raduje saradnji s Orbanom, obratio se i Peter Sijarto

Euronews pre 11 dana
U Budimpešti je u toku drugi dan konferencije "CPAC Hungary 2024", najvećeg evropskog skupa konzervativaca i suverenista u organizaciji "Konzervativno-političke akcione konferencije" (CPAC) iz SAD i mađarskog "Centra za fundamentalna prava" (CFR)… »
Tramp želi da sa Orbanom "vrati vladavinu konzervativizma"

Tramp želi da sa Orbanom "vrati vladavinu konzervativizma"

Blic pre 11 dana
Bivši američki predsednik i republikanski predsednički kandidat Donald Tramp izjavio je danas da je spreman da obnovi konzervativni savez sa mađarskim premijerom Viktorom Orbanom. Tramp je u video poruci naveo da se raduje bliskoj saradnji sa Orbanom… »
Tramp: Spreman sam da obnovim konzervativni savez sa Orbanom

Tramp: Spreman sam da obnovim konzervativni savez sa Orbanom

Politika pre 11 dana
Bivši američki predsednik i republikanski predsednički kandidat Donald Tramp izjavio je danas da je spreman da obnovi konzervativni savez sa mađarskim premijerom Viktorom Orbanom. Tramp je u video poruci naveo da se raduje bliskoj saradnji sa Orbanom… »
Tramp spreman da obnovi konzervativni savez sa Orbanom

Tramp spreman da obnovi konzervativni savez sa Orbanom

Vesti online pre 11 dana
Donald Tramp spreman je da obnovi konzervativni savez sa mađarskim premijerom Viktorom Orbanom, potvrdio je u petak republikanski kandidat za američkog predsednika. “Ponosan” na saradnju sa Orbanom. – Radujem se ponovnoj bliskoj saradnji sa… »
Trump spreman obnoviti konzervativni savez s Orbanom

Trump spreman obnoviti konzervativni savez s Orbanom

Al Jazeera pre 11 dana
Mađarskog premijera tvrda desnica u Americi vidi kao podršku porodičnim i kršćanskim konzervativnim vrijednostima. Donald Trump spreman je obnoviti konzervativni savez s mađarskim premijerom Viktorom Orbanom, potvrdio je u petak republikanski… »
Tramp: Spreman sam da obnovim konzervativni savez sa Orbanom

Tramp: Spreman sam da obnovim konzervativni savez sa Orbanom

Euronews pre 11 dana
Bivši američki predsednik i republikanski predsednički kandidat Donald Tramp izjavio je da je spreman da obnovi konzervativni savez sa mađarskim premijerom Viktorom Orbanom. Tramp je u video poruci naveo da se raduje bliskoj saradnji sa Orbanom kada… »
Tramp je spreman

Tramp je spreman

B92 pre 11 dana
Bivši američki predsednik i republikanski predsednički kandidat Donald Tramp izjavio je danas da je spreman da obnovi konzervativni savez sa mađarskim premijerom Viktorom Orbanom. Tramp je u video poruci naveo da se raduje bliskoj saradnji sa Orbanom… »

Vesti dana »