Povezane vesti

Burkina Faso obustavila programe Glasa Amerike i BBC

Burkina Faso obustavila programe Glasa Amerike i BBC

Glas Amerike pre 30 dana
Burkina Faso je privremeno obustavila programe Glasa Amerike i BBC/Afrika nakon emitovanja vesti o izveštaju Hjuman rajts voča u kome se optužuje vojska Burkinabe za kršenje ljudskih prava civilnog stanovništva. Visoki savet za komunikacije naložio… »
Burkina Faso zabranila rad BBC i Glasa Amerike zbog izveštavanja o masovnim grobnicama

Burkina Faso zabranila rad BBC i Glasa Amerike zbog izveštavanja o masovnim grobnicama

Danas pre 30 dana
Burkina Faso zabranila je rad na dve nedelje radio stanicama BBC-ja i Glasa Amerike zbog njihovog izveštavanja o masovnim grobnicama. BBC i Glas Amerike prenosili su podatke iz izveštaja Hjuman rajts voča (HRW) o masovnim ubistvima civila koja su… »
Burkina Faso zabranila BBC i Glas Amerike zbog izveštavanja o masovnim grobnicama

Burkina Faso zabranila BBC i Glas Amerike zbog izveštavanja o masovnim grobnicama

N1 Info pre 30 dana
Burkina Faso zabranila je rad na dve nedelje radio stanicama BBC-ja i Glasa Amerike zbog njihovog izveštavanja o masovnim grobnicama. BBC i Glas Amerike prenosili su podatke iz izveštaja Hjuman rajts voča (HRW) o masovnim ubistvima civila koja su… »
Burkina Faso zabranila BBC i Glas Amerike zbog izveštavanja o masovnim grobnicama

Burkina Faso zabranila BBC i Glas Amerike zbog izveštavanja o masovnim grobnicama

Novi magazin pre 30 dana
Burkina Faso zabranila je rad na dve nedelje radio stanicama BBC-ja i Glasa Amerike zbog njihovog izveštavanja o masovnim grobnicama. BBC i Glas Amerike prenosili su podatke iz izveštaja Hjuman rajts voča (HRW) o masovnim ubistvima civila koja su… »

Vesti dana »