Povezane vesti
Drugi Sajam pogrebne opreme otvoren u Nišu
Beta 26.04.2024
Drugi Sajam pogrebne i prateće opreme otvoren je danas u niškoj hali "Čair", a svoje proizvode i usluge izložilo je 35 izlagača iz Srbije i Bugarske. Sajamsku manifestaciju zajedno otvorili su predsednik Udruženja pogrebnika Srbije Ivan Stanisavljević i… »
Na Sajmu sve za poslednji ispraćaj, od krsta do sanduka i frižidera za hlađenje pokojnika
Niške vesti 26.04.2024
Svoje proizvode i usluge izložilo je 35 izlagača iz Srbije i Bugarske, tako da su sajamsku manifestaciju zajedno, presecanjem crvene vrpce, otvorili predsednik udruženja pogrebnika Srbije Ivan Stanisavljević i bugarski konzul u Nišu Petar Danov. Oni su… »
Sajam pogrebne opreme u Nišu: Sve za poslednji ispraćaj, od krsta do sanduka i frižidera za hlađenje pokojnika
Telegraf 26.04.2024
Prema njegovim rečima, naša zemlja ima razvijenu industriju pogrebne opreme, a poslednji put su proizvođači imali priliku da predstave svoje proizvode u Nišu, na sajmu koji je organizovan 2016. godine. Mrtvački sanduci, kovčezi, krstovi, pokrovi, venci… »
Vesti dana »
Izrael i Iran obustavljaju međusobne napade; Netanjahu: Vojne akcije za sada zaustavljene
RTS pre 1 danjoš 46 povezanih
Voda je za piće: Posle 15 dana, došao kraj mukama građana Čačka, Gornjeg Milanovca i Lučana
Večernje novosti pre 2 satajoš 29 povezanih
Zemljotres magnitude 7,8 pogodio južne Filipine: Najmanje 19 poginulih, pokrenut cunami
Nedeljnik pre 1 danjoš 72 povezane
Izvestan nastavak krize na Kosovu nakon izbora, u Beogradu će biti odlučeno da li će Srpska lista podržati albansku opoziciju
Mašina pre 8 satijoš 72 povezane
Izrael i Iran za sada obustavljaju međusobne napade, Tramp tvrdi da on 'vuče sve poteze'
BBC News pre 7 satijoš 47 povezanih



