Povezane vesti
Noć u Beogradu: U četiri saobraćajne nezgode tri osobe povređene
Kurir 27.04.2024
U četiri saobraćajne nezgode koje su se tokom noći dogodile u Beogradu, tri osobe su lakše povređene. - Imali smo 110 poziva u toku noći, 23 na javnim mestima, bilo je alkoholisanih mlađih i starijih i poneka tuča. Bilo je četiri saobraćajne nezgode i… »
Noć u Beogradu: Četiri saobraćajne nesreće, troje povređenih, Hitnu pomoć najviše zvali ovi pacijenti
Blic 27.04.2024
U Beogradu su se tokom noći dogodile četiri saobraćajne nezgode u kojima su tri osobe lakše povređene, rečeno je Tanjugu u Hitnoj pomoći. Hitna pomoć intervenisala je noćas ukupno 107 puta, od toga su 23 intervencije bilo na javnim mestima. Za pomoć su… »
Nemirna noć u Beogradu: Četiri saobraćajne nezgode, troje povređenih
Telegraf 27.04.2024
Za pomoć su se uglavnom javljali hronični bolesnici, navode u Hitnoj pomoći. U Beogradu su se tokom noći dogodile četiri saobraćajne nezgode u kojima su tri osobe lakše povređene, rečeno je Tanjugu u Hitnoj pomoći. Hitna pomoć intervenisala je noćas… »
Vesti dana »

Merc pozvao Trampa, Zelenskog i Rutea na virtuelni sastanak uoči samita na Aljasci
Nova pre 7 minutajoš 47 povezanih

Novi Sad: Jedan ratni veteran pušten, drugom određena mera kućnog pritvora
Beta pre 2 satajoš 19 povezanih

Uživo bukte požari u Crnoj Gori! Katastrofa u Čanju, građani u strahu, gust dim stigao do plaža, Srbija šalje pomoć! (video)
Kurir pre 27 minutajoš 67 povezanih

RHMZ upozorava na visoke temperature i požare širom Srbije
Serbian News Media pre 1 satjoš 64 povezane