Povezane vesti

Duljaj: Nisu me poljuljali naručeni tekstovi

Duljaj: Nisu me poljuljali naručeni tekstovi

Sportski žurnal pre 22 dana
”Partizan je iznad svih nas”. Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj izjavio je danas da je za njega, taj klub iznad svega i dodao da ga nisu poljuljali, kako je rekao, naručeni tekstovi o njegovoj navodnoj smeni na kraju sezone. - Partizan je iznad… »
Vazura zvao Duljaja oko ostanka na klupi

Vazura zvao Duljaja oko ostanka na klupi

Sportske.net pre 22 dana
Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj je na konferenciji za medije pred duel plej-ofa Superlige Srbije govorio o svom ostanku na klupi crno-belih. "Partizan je iznad svih nas, ja sam tu jedan mali deo istorije i ništa više. Uvek imate neke malo… »
"Partizan je iznad svih nas": Igor Duljaj govorio pred naredni meč

"Partizan je iznad svih nas": Igor Duljaj govorio pred naredni meč

Večernje novosti pre 22 dana
Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj izjavio je danas da je za njega, taj klub iznad svega i dodao da ga nisu poljuljali, kako je rekao, naručeni tekstovi o njegovoj navodnoj smeni na kraju sezone. FOTO: FK Partizan - Partizan je iznad svih nas, ja sam… »
Igor duljaj o svojoj sudbini na klupi Partizana "Direktor me je pozvao, uvek imate neke naručene tekstove..."

Igor duljaj o svojoj sudbini na klupi Partizana "Direktor me je pozvao, uvek imate neke naručene tekstove..."

Dnevnik pre 22 dana
Fudbaleri Partizana u nedelju od 19:30 na stadionu u Humskoj ulici dočekuju TSC u okviru druge runde plej-ofa Superlige Srbije. Nakon poraza u večitom derbiju u prvenstvu i Kupu, crno-belima će ovaj duel biti jako važan kako bi se izbegao nalet tima… »
Duljaj: Zvao me je Vazura - uvek imate naručene tekstove za mene

Duljaj: Zvao me je Vazura - uvek imate naručene tekstove za mene

B92 pre 22 dana
Trener Partizana Igor Duljaj govorio je na konferenciji za medije pred meč protiv TSC-a i o svojoj sudbini na klupi crno-belih. Strateg crno-belih je pričao o tome da li su poslednja dešavanja uticala na njega. "Partizan je iznad svih nas, ja sam tu… »

Vesti dana »