Povezane vesti

Duljaj: Neki su juče napustili trening…

Duljaj: Neki su juče napustili trening…

Sportski žurnal pre 12 dana
Fudbaleri Partizana dočekaće sutra ekipu TSC-a, u utakmici 32. kola Super lige Srbije. Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj rekao je danas da je ekipa poljuljana posle dva vezana poraza od Crvene zvezde, ali je i istakao da pred crno-belima veoma… »
Duljaj: Partizan je iznad svih nas, nisu me poljuljali naručeni tekstovi

Duljaj: Partizan je iznad svih nas, nisu me poljuljali naručeni tekstovi

Politika pre 12 dana
Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj izjavio je danas da je za njega, taj klub iznad svega i dodao da ga nisu poljuljali, kako je rekao, naručeni tekstovi o njegovoj navodnoj smeni na kraju sezone. „Partizan je iznad svih nas, ja sam tu jedan mali… »
Zvezda ne prestaje da proziva Partizan: Jednim snimkom opisali stanje na tabeli Superlige Srbije (video)

Zvezda ne prestaje da proziva Partizan: Jednim snimkom opisali stanje na tabeli Superlige Srbije (video)

Hot sport pre 11 dana
Na Marakani vlada euforija… Fudbaleri Crvene zvezde nalaze se pred osvajanjem titule u Superligi Srbije, a na sve to, igraće i u finalu Kupa Srbije, pa crveno-beli i ovu sezonu mogu da završe sa duplom krunom. Iako sada imaju velikih deset bodova… »
Milojević: Utakmica u Kupu arhivirana, očekuje nas Vojvodina

Milojević: Utakmica u Kupu arhivirana, očekuje nas Vojvodina

B92 pre 11 dana
Vladan Milojević, trener Crvene zvezde, izjavio je da igrači i on ostavljaju meč sa Partizanom u polufinalu Kupa iza sebe, pred utakmicu drugog kola plej-ofa Superlige Srbije. Crveno-beli će igrati protiv Vojvodine na gostujućem terenu u nedelju od… »
Desetine miliona u Partizanu koje će pojesti skakavci i nesposobna uprava

Desetine miliona u Partizanu koje će pojesti skakavci i nesposobna uprava

Nova pre 11 dana
Godine bez trofeja u taboru Partizana postale su sada već polako navika. Crno-beli iz više razloga nisu u stanju da parriraju večitom rivalu na drugoj strani Topčiderskog brda. Šest godina u nizu je Zvezda šampion Srbije, a čudo bi trebalo da se… »
Milojević pred vojvodinu: „Derbi u Kupu je arhiviran, imamo neke sitne probleme“

Milojević pred vojvodinu: „Derbi u Kupu je arhiviran, imamo neke sitne probleme“

Hot sport pre 11 dana
Pohvalno je govorio Milojević i o Njegošu Petroviću Fudbaleri Crvene zvezde gostuju u nedelju ekipi Vojvodine u okviru 32. kola Superlige Srbije, a pred susret koji je zakazan za 17.30 obratio se šef stručnog štaba kluba iz Beograda, Vladan… »
Milojević pred Vojvodinu: Jaki su kao kolektiv i igraju sa puno samopouzdanja

Milojević pred Vojvodinu: Jaki su kao kolektiv i igraju sa puno samopouzdanja

Sportski žurnal pre 11 dana
Zvezda i Vojvodina ponovo će se sastati u finalu Kupa Srbije 23. maja na stadionu “Lagator” u Loznici. - Vojvodina igra dobro, ekipa ima samopouzdanja, naročito nakon dobrih rezultata u prethodnom periodu. Radi se o timu koji je pretendent za mesto… »
Zvezda ima manje probleme, Milojević pričao o Raduloviću i Njegošu

Zvezda ima manje probleme, Milojević pričao o Raduloviću i Njegošu

Sportske.net pre 11 dana
Fudbaleri Crvene zvezde gostuju ekipi Vojvodine sutra na stadionu "Karađorđe" u okviru drugog kola plej-ofa Super lige Srbije. Još jedan derbi za Crvenu zvezdu, protiv tima koji je u odličnoj formi u poslednjih mesec i po dana. Ujedno, ovo je i… »
Milojević: Arhivirali smo Partizan, Vojvodina igra dobro

Milojević: Arhivirali smo Partizan, Vojvodina igra dobro

Sport klub pre 11 dana
Posle dve pobede nad Partizanom ispred Crvene zvezde je gostovanje u Novom Sadu, utakmica protiv Vojvodine je u nedelju od 17.30 časova. Taj meč sa Vojvodinom za Crvenu zvezdu je manje značajan od zakazanog za 23. maj u Loznici, u finalu Kupa Srbije… »
A posle večitog derbija... Vladan Milojević otkrio šta je rekao fudbalerima Zvezde nakon izbacivanja Partizana iz Kupa…

A posle večitog derbija... Vladan Milojević otkrio šta je rekao fudbalerima Zvezde nakon izbacivanja Partizana iz Kupa…

Večernje novosti pre 11 dana
Šef stručnog štaba FK Crvena zvezda Vladan Milojević izneo je očekivanja pred utakmicu drugog kola plej-ofa Superlige Srbije, koju će crveno-beli odigrati protiv Vojvodine na gostujućem terenu u nedelju od 17 časova i 30 minuta. FOTO: FK Crvena… »
Radin: Ako pobedimo Partizan možda opet budemo drugi (VIDEO)

Radin: Ako pobedimo Partizan možda opet budemo drugi (VIDEO)

Sport klub pre 11 dana
Fudbaleri TSC iz Bačke Topole u nedelju od 19.30h gostuju u Beogradu ekipi Partizana u utakmici 32. kola uvereni da mogu da se suprotstave jakom protivniku i da ga pobede. Pročitajte šta je o predstojećem derbiju sa crno-belima rekao trener TSC-a… »
Duljaj o razgovoru sa vazurom: „Pišu se naručeni tekstovi o meni, mnogi ne bi voleli da me vide ovde“ (video)

Duljaj o razgovoru sa vazurom: „Pišu se naručeni tekstovi o meni, mnogi ne bi voleli da me vide ovde“ (video)

Hot sport pre 11 dana
Partizan je iznad svih nas, ja sam mali deo istorije, tako da… Partizan u nedelju od 19.30 časova dočekuje ekipu TSC-a pred svojim navijačima, a uoči meča koji bi mogao crno-belima da osigura drugo mesto, Igor Duljaj imao je da kaže sledeče… »
Lazetić se ne boji partizana: „Bićemo svežiji od njih, pokušaćemo to da iskoristimo“

Lazetić se ne boji partizana: „Bićemo svežiji od njih, pokušaćemo to da iskoristimo“

Hot sport pre 11 dana
Lazetić je dodao da su njegovi igrači dobro trenirali i da jedva čekaju da odmere snagu sa Partizanom. Partizan u nedelju od 19.30 dočekuje TSC u okviru 32. kola Superlige Srbije, a pred duel dva tima govorio je trener gostiju Žarko Lazetić. On je… »
Lazetić igračima: Bez uljuljkivanja i potcenjivanja Partizana

Lazetić igračima: Bez uljuljkivanja i potcenjivanja Partizana

Sportski žurnal pre 11 dana
Šef struke Bačkotopolčana, iako osokoljen minulom pobedom nad crno-belima, primiruje strasti pred sutrašnje gostovanje. Trener TSC-a Žarko Lazetić rekao je da pobeda u prethodnom duelu s Partizanom daje samopouzdanje njegovom timu pred sutrašnju… »
"Osećali smo se neprijatno zbog nekih odluka!" Duljaj poručio: Poljuljani smo, ali ovo je za Ligu šampiona!

"Osećali smo se neprijatno zbog nekih odluka!" Duljaj poručio: Poljuljani smo, ali ovo je za Ligu šampiona!

Mondo pre 11 dana
Igor Duljaj je istakao da njegov tim ne mora da nađe motivaciju za naredne mečeve u prvenstvu. Igor Duljaj je istakao da njegov tim ne mora da nađe motivaciju za naredne mečeve u prvenstvu. Igor Duljaj je pred meč sa TSC-om u Superligi govorio o… »
''Moramo da budemo perfektni!'' Lazetić pred duel sa Partizanom

''Moramo da budemo perfektni!'' Lazetić pred duel sa Partizanom

Večernje novosti pre 11 dana
Fudbaleri TSC iz Bačke Topole u nedelju 28. aprila od 19:30 časova gostuju u Beogradu ekipi Partizana u utakmici 32. kola. Šef struke gostujuće ekipe izneo je svoja očekivanja pred ovaj meč. FOTO: M. Vukadinović – Imamo dobre uspomene sa… »
Duljaj pred TSC: Poljuljani smo, ali ulog je veliki

Duljaj pred TSC: Poljuljani smo, ali ulog je veliki

Danas pre 11 dana
Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj rekao je danas da je ekipa poljuljana posle dva vezana poraza od Crvene zvezde, ali je i istakao da pred crno-belima veoma važna utakmica protiv TSC-a i da je ulog na tom meču veliki. „Imali smo dve izuzetno… »
Lazetić: Detalji će odlučivati protiv Partizana

Lazetić: Detalji će odlučivati protiv Partizana

B92 pre 11 dana
Trener fudbalera Partizana Žarko Lazetić rekao je danas pobeda u prethodnom duelu sa Partizanom daje samopouzdanje njegovom timu pred novu utakmicu sa crno-belima. On je istakao da veruje da će detalji će uticati na konačan ishod. "Imamo dobre… »
Naša kuća gori godinama, dugo idemo u lošem smeru: Duljaj ogolio sve pred meč sa TSC-om! (video)

Naša kuća gori godinama, dugo idemo u lošem smeru: Duljaj ogolio sve pred meč sa TSC-om! (video)

Hot sport pre 11 dana
Šef struke Partizana opet potpuno otvoren. Partizan u nedelju od 19.30 časova dočekuje ekipu TSC-a pred svojim navijačima, a uoči meča koji bi mogao crno-belima da osigura drugo mesto, Igor Duljaj imao je da kaže sledeče. – Imali smo izuzetno… »
Duljaj pred TSC: Postoje ljudi koji me ne žele ovde

Duljaj pred TSC: Postoje ljudi koji me ne žele ovde

Sport klub pre 11 dana
Sezona za Partizan je praktično završena, osim ako… Crno-beli će u nedelju od 19,30 ugostiti ekipu TSC-a i, ukoliko se ostvari pobeda, biće to praktično osigurano drugo mesto. Igor Duljaj, šef stručnog štaba Partizana se osvrnuo na prethodni… »

Vesti dana »