Povezane vesti

Dudić replicirao Milojeviću: Neću rijaliti!

Dudić replicirao Milojeviću: Neću rijaliti!

Sportski žurnal 27.04.2024
Trenera Radničkog 1923 zabolela opaska kolege iz Crvene zvezde o njegovoj nekorektnosti. Šef stručnog štaba Crvene zvezde Vladan Milojević, vruće glave neposredno nakon pobede nad Partizanom, energično je zamerio kolegi s klupe ovosezonskog… »
Dudić odgovorio milojeviću: „Žao mi je što nije pogledao celu emisiju, neću da od ovoga nastane rijaliti“

Dudić odgovorio milojeviću: „Žao mi je što nije pogledao celu emisiju, neću da od ovoga nastane rijaliti“

Hot sport 27.04.2024
„Siguran sam da je to pogledao da ne bi imao onakvo izaganje“ Ovih dana vodi se „mini rat“ izjavama između Feđe Dudića i Vladana Milojevića. Trener Radničkog je gostujući na emisiji „Indirektno“ istakao da navijači Zvezde nisu… »
Dudić odgovorio Milojeviću: Neću "rijaliti"

Dudić odgovorio Milojeviću: Neću "rijaliti"

B92 27.04.2024
Feđa Dudić, trener fudbalera Radničkog 1923 odgovorio je treneru Crvene zvezde Vladanu Milojeviću. Trener Crvene zvezde je pre toga reagovao na izjave Dudića date u emisiji "Indirektno" na televiziji K1. Milojević je na obraćaanju medijima posle… »
"Sine, dobro je da sada plačeš" Dudić odgovorio treneru Zvezde: Pogledao je ono što je za njih dobro

"Sine, dobro je da sada plačeš" Dudić odgovorio treneru Zvezde: Pogledao je ono što je za njih dobro

Večernje novosti 27.04.2024
PRAVO niotkuda započeo je "rat" između Feđe Dudića i Vladana Milojevića, a deluje da se neće uskoro završiti jer je iz Kragujevca treneru Zvezde stigao odgovor. FOTO: FK Crvena zvezda/Printskrin/Jutjub Gostovao je Feđa Dudić u emisiji… »

Vesti dana »