Povezane vesti

Milojević nije čuo kako sam pričao o zvezdi! Dudić odgovorio: Da je pogledao celu emisiju...

Milojević nije čuo kako sam pričao o zvezdi! Dudić odgovorio: Da je pogledao celu emisiju...

Mondo 27.04.2024
Trener Radničkog 1923 uzvratio Vladanu Milojeviću. Trener Radničkog 1923 uzvratio Vladanu Milojeviću Trener Radničkog 1923 iz Kragujevca, Feđa Dudić, odgovorio je treneru Crvene zvezde Vladanu Milojeviću nakon što se obrušio na njega posle… »
"Neću rijaliti, ni da upadnem u neku zamku!" Dudić odgovorio Milojeviću: Da je pogledao celu emisiju, ne bi tako govorio...

"Neću rijaliti, ni da upadnem u neku zamku!" Dudić odgovorio Milojeviću: Da je pogledao celu emisiju, ne bi tako govorio...

Kurir 27.04.2024
Trener Radničkog iz Kragujevca, Feđa Dudić, odgovorio je na komentar Vladana Milojevića. Podsetimo, trener Crvene zvezde je nakon pobede nad Partizanom, komentarisao je izjavu Dudića tokom gostovanja u emisiji na televiziji "K1". Trener Radničkog je… »
Feđa Dudić odgovorio Milojeviću na prozivku: "On nije gledao celu emisiju, neka vidi kako sam pričao o Zvezdi"

Feđa Dudić odgovorio Milojeviću na prozivku: "On nije gledao celu emisiju, neka vidi kako sam pričao o Zvezdi"

Telegraf 27.04.2024
Trener Radničkog je još jednom odgovorio treneru Zvezde i tu je stavio tačku. Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca su jedno od najprijatnijih iznenađenja ove sezone, pošto se nalaze na 4. mestu u Superligi Srbije, dok su igrali i u polufinalu Kupa, a… »

Vesti dana »