Povezane vesti
Ministar Srbije razgovarao u Temišvaru s dijasporom i predstavnicima SPC
Novi magazin 27.04.2024
Ministar bez portfelja u Vladi Srbije, zadužen za odnose s dijasporom, Đorđe Milićević razgovarao je danas u Temišvaru s predstavnicima Saveza Srba Rumunije i Eparhije temišvarske Srpske pravoslavne crkve - saopštio je njegov kabinet. Milićević… »
Ponosno ističemo našu trobojku koja je simbol prošlosti, sadašnjosti i budućnosti! Ministar Milićević u poseti Rumuniji
Kurir 27.04.2024
Ministar bez portfelja zadužen za odnose sa dijasporom Đorđe Milićević posetio je danas Temišvar gde je sastao sa predstavnicima Saveza Srba Rumunije i Eparhije temišvarske Srpske pravoslavne crkve. Ministra je u ime vladike Lukijana primio arhijerejski… »
Ministar Milićević posetio Temišvar i donirao knjige na srpskom za srpske đake
Telegraf 27.04.2024
Dogovoren je nastavak uspešne saradnje kada je u pitanju zajedničko obeležavanje svih važnih i značajnih datuma za Srbiju. Ministar bez portfelja zadužen za odnose sa dijasporom Đorđe Milićević posetio je danas Temišvar gde se sastao sa predstavnicima… »
Vesti dana »
Paunović: Vlast da donese zakon kojim se poništavaju Mrdićevi zakoni i sve pravne posledice
Beta pre 2 satajoš 39 povezanih
Slučaj "Banjska" - Spasojeviću i Toliću doživotni zatvor, Maksimoviću 30 godina
RTS pre 32 minutajoš 46 povezanih
Oglasio se NATO o Trampovom planu za izbacivanje Španije: Evo šta je poručeno američkom predseniku
Mondo pre 1 satjoš 32 povezane





