Povezane vesti
Brnabić: Sednica predsedništva SNS u narednih 48 sati
RTK 27.04.2024
Potpredsednica Glavnog odbora Srpske napredne stranke Ana Brnabić izjavila je danas da pretpostavlja da bi sednica Predsedništva SNS na kojoj će biti reči o predlogu za sastav članova vlade mogla da bude održana u narednih 48 sati. „Pretpostavljam u… »
SNS u narednih 48 sati izlazi sa predlozima za ministre u Vladi Srbije
Slobodna Evropa 27.04.2024
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je 27. aprila kako očekuje veoma brzo, svakako u narednih 48 sati, sednicu Predsedništva Srpske napredne stranke na kojoj bi njen predsednik mandatar Miloš Vučević izneo koga kao ministre predlaže u novoj… »
Brnabić: Sednica predsedništva SNS u narednih 48 sati
Telegraf 27.04.2024
Rok je 6. maj da se izabere vlada u Narodnoj skupštini, tako da ćemo raditi sledeće nedelje, što je normalno i prirodno. Potpredsednica Glavnog odbora Srpske napredne stranke Ana Brnabić izjavila je danas da pretpostavlja da bi sedica Predsedništva SNS… »
Vesti dana »

Ovo će Tramp reći Putinu Predsednik SAD otkrio plan za okončanje rata u Ukrajini obostrani ustupci neminovni
Dnevnik pre 35 minutajoš 94 povezane

Sahranjeni novinari Al Džazire koje su ubile izraelske snage u Gazi
Južne vesti pre 2 satajoš 34 povezane

Veliki šumski požari u Crnoj Gori i požar u selu Čapljinac kod Niša
Naslovi.ai pre 1 minutjoš 90 povezanih