Povezane vesti

Čudesna asistencija Dušana tadića: Srpski as ostavio Fenerbahče u trci za titulu! Video

Kurir pre 23 dana
Fudbaleri Fenerbahčea savladali su u derbiju 34. kola prvenstva Turske Bešiktaš sa 2:1. Golove za domaći tim postigli su Batšaui u 30. i Kaveči u 69. minutu, dok je jedini gol za goste postigao Tosun u 82. minutu. Fenerbahče je ovom pobedom stigao… »
Fener u derbiju turskog prvenstva savladao Bešiktaš, Tadić nestvarnom asistencijom trasirao put ka pobedi

Telegraf pre 23 dana
Živi san o tituli... Fudbaleri Fenerbahčea savladali su Bešiktaš rezultatom 2:1, u okviru 34. kola prvenstva Turske. Domaćem sastavu je posao bio olakšan od 25. minuta jer je van terena morao fudbaler Bešiktaša Al Musrati. Brojčanu prednost… »