Povezane vesti

Sraman, sramniji, Embid VIDEO

Sraman, sramniji, Embid VIDEO

B92 pre 14 dana
MVP NBA Lige Džoel Embid je i u četvrtom meču plej-ofa protiv Njujorka skrenuo pažnju nesportskim potezima. Centar Filadelfije se u porazu od Niksa (97:92) na prljav način borio protiv rivala. Nekoliko snimaka "kruže" društvenim mrežama, a na… »
Jokić: Isto je kao na konjskim trkama, nije važno kako počneš, nego kako završiš

Jokić: Isto je kao na konjskim trkama, nije važno kako počneš, nego kako završiš

Politika pre 13 dana
LOS ANĐELES – „Naučio sam na konjskim trkama da nije važno kako počneš, nego kako završavaš. Danas nismo završili dobro, pa se nadamo da ćemo moći da uradimo bolji posao u narednom meču“, rekao je Nikola Jokić posle poraza Denvera od LA… »
Jokić: Isto je kao na konjskim trkama, nije važno kako počneš, nego kako završiš (video)

Jokić: Isto je kao na konjskim trkama, nije važno kako počneš, nego kako završiš (video)

Sportski žurnal pre 13 dana
Jokić je zabeležio tripl dabl od 33 poena i po 14 skokova i asistencija. - Naučio sam na konjskim trkama da nije važno kako počneš, nego kako završavaš. Danas nismo završili dobro, pa se nadamo da ćemo moći da uradimo bolji posao u narednom… »
Lebron Džejms: Udahnuli smo novi život

Lebron Džejms: Udahnuli smo novi život

Sport klub pre 13 dana
Lejkersi su konačno pobedili Denver i smanjili na 3:1. Prva zvezda tima Lebron Džejms ističe da je njegov tim (za sada) samo preživeo. Posle prošlogodišnje metle i ukupno 11 uzastopnih pobeda Nagitsa, ova pobeda Jezerdžijama je došla kao… »
Jokić: Nije bitno kako počneš, već kako završiš

Jokić: Nije bitno kako počneš, već kako završiš

Sport klub pre 13 dana
Denver je doživeo prvi poraz u seriji protiv Lejkersa, a Nikola Jokić ističe da njegova ekipa nije bila na visini zadatka kada je bilo najpotrebnije. Novinari su ponovo apostrofirali spor napadački početak Denvera, a neki to povezuju sa činjenicom… »
"Tripl-dabl" Nikole Jokića, ali pobeda Lejkersa: Serija se vraća u Denver

"Tripl-dabl" Nikole Jokića, ali pobeda Lejkersa: Serija se vraća u Denver

Euronews pre 13 dana
Iako je sve bilo spremno za novu "metlu", Los Anđeles Lejkersi su uspeli da izbegnu poniženje i produže plej-of seriju protiv Denver Nagetsa. "Jezeraši" su slavili 119:108 i tako obezbedili petu utakmicu koja će se igrati u "Bol Areni" u Denveru… »
Jokić nakon poraza: "Naučio sam to na konjskim trkama..."

Jokić nakon poraza: "Naučio sam to na konjskim trkama..."

Sportske.net pre 13 dana
Najbolji košarkaš Denvera Nikola Jokić nije bio previše zabrinut posle poraza u Los Anđelesu od Lejkersa. Nagetsi su jutros izgubili sa 119:108 i propustili priliku da "počiste" Lejkerse u prvom kolu plej-ofa Zapadne konferencije. Sada je 3:1 u… »
Bizarna situacija za Jokića i Denver: Morali su da treniraju u papučama zbog jedne greške!

Bizarna situacija za Jokića i Denver: Morali su da treniraju u papučama zbog jedne greške!

Mondo pre 13 dana
Denver je izgubio od Lejkersa u Los Anđelesu, a jedan od razloga za to bile su i papuče... Denver je izgubio od Lejkersa u Los Anđelesu, a jedan od razloga za to bile su i papuče... Denver nije uspeo da završi plej-of seriju protiv Lejkersa u Los… »
Jokićeva braća ljuta napustila dvoranu u Los Anđelesu: „Pokušao je da me gurne“ FOTO

Jokićeva braća ljuta napustila dvoranu u Los Anđelesu: „Pokušao je da me gurne“ FOTO

Nova pre 13 dana
Braća Nikole Jokića, Strahinja i Nemanja, bili su na tribinama tokom četvrtog meča prve runde plej-ofa NBA lige. Denver je izgubio od Lejkersa sa 119:108, a posle skandala koji je izazvao Strahinja, braća srpskog centra su ponovo na tribinama… »
VIDEO „Naučio sam to na konjskim trkama“: Jokićeva bitna lekcija posle poraza od Lejkersa

VIDEO „Naučio sam to na konjskim trkama“: Jokićeva bitna lekcija posle poraza od Lejkersa

Nova pre 13 dana
Nikola Jokić dao je svima jednu veoma bitnu lekciju nakon poraza Denvera od Lejkersa (119:108) u četvrtom meču prve runde plej-ofa NBA lige. Srbin je meč završio sa 33 poena, 14 skokova i 14 asistencija, a imao je i nekoliko asistencija za pamćenje… »
Jokić kao iz igrice, ali Lejkersi su živi! Jović oduševljavao, Majami u zaostatku

Jokić kao iz igrice, ali Lejkersi su živi! Jović oduševljavao, Majami u zaostatku

Sportske.net pre 13 dana
Košarkaši Denver Nagetsa poraženi su od Los Anđeles Lejkersa u "Kripto.kom" areni rezultatom 119:108 u četvrtoj utakmici plej-of serije. Niko se nikada u plej-ofu nije vratio posle 3:0, ali Lejkersi veruju da oni mogu biti ti. Ipak, ako se pogleda… »
Jokić sjajan, ali uzalud: Lejkersi smanjili vođstvo Nagetsa, serija se vraća u Denver (video)

Jokić sjajan, ali uzalud: Lejkersi smanjili vođstvo Nagetsa, serija se vraća u Denver (video)

Hot sport pre 13 dana
Novi maestralan meč za srpskog košarkaša Ništa od metle! Košarkaši Denver Nagetsa poraženi su od Los Anđeles Lejkersa u četvrtom meču prve runde plej-ofa i odložili plasman u drugo kolo – 119:108 Nikola Jokić ponovo je bio neverovatan… »
Jokićeva braća gledala meč u Los anđelesu: „Besno su napustili halu i pokušali da me odgurnu“ (foto)

Jokićeva braća gledala meč u Los anđelesu: „Besno su napustili halu i pokušali da me odgurnu“ (foto)

Hot sport pre 13 dana
Jokići nisu zadovoljni napustili „Crypto.com“ arenu Košarkaši Denver Nagetsa poraženi su od Los Anđeles Lejkersa u četvrtom meču prve runde plej-ofa i odložili plasman u drugo kolo – 119:108 Nikola je odigrao još jedan maestralan meč (33… »
Ne pomaže ni tripl-dabl Jokić: Lejkersi preživeli

Ne pomaže ni tripl-dabl Jokić: Lejkersi preživeli

Sport klub pre 13 dana
Los Anđeles Lejkersi savladali su Denver na svom terenu 119:108 u četvrtoj utakmici prve runde NBA plej-ofa i smanjili na 3:1. Posle 11 uzastopnih poraza, od kojih čak sedam u plej-ofu, Lejkersi su konačno uspeli da pobede Denver Nagitse posle godinu… »
Jokić posle poraza: "Naučio sam to na konjskim trkama..." VIDEO

Jokić posle poraza: "Naučio sam to na konjskim trkama..." VIDEO

B92 pre 13 dana
Nikola Jokić, centar Denvera, nije bio utučen posle poraza u četvrtom duelu prve runde plej-ofa protiv Los Anđeles Lejkersa 119:108. Jokić je još jednom bio najbolji igrač svog tima, ali 33 poena, 14 skokova i isto toliko asistencija nije bilo… »
"Jokićeva braća pakleno besna, pokušali su da me odgurnu" FOTO

"Jokićeva braća pakleno besna, pokušali su da me odgurnu" FOTO

B92 pre 13 dana
Braće Nikole Jokića, Strahinja i Nemanja, još jednom su bili u centru pažnje po okončanju meča prve runde plej-of serije između Denvera i Lejkersa. Posle drugog meča u kom su Nagetsi slavili posle preokreta i stigli do 2:0, više se pričalo o… »
Dejvis bi da bude defanzivac godine, a pored Jokića ne zna ni gde je lopta VIDEO

Dejvis bi da bude defanzivac godine, a pored Jokića ne zna ni gde je lopta VIDEO

B92 pre 13 dana
Koliko god da nas Nikola Jokić navikava na svoje majstorije u proigravanju saigrača, nikada nismo do kraja spremni kada nas iznenadi novom, još unikatnijom asistencijom. Uprkos porazu od Lejkersa (119: 108), ni četvrta utakmica prve runde plej-ofa… »
"Misliš da ću ti to reć!?" Drugi bacaju mikrofone, a ovako Jokić reaguje kad izgubi! (video)

"Misliš da ću ti to reć!?" Drugi bacaju mikrofone, a ovako Jokić reaguje kad izgubi! (video)

Mondo pre 13 dana
Pogledajte kako je Nikola Jokić reagovao nakon neočekivanog poraza Denvera od Lejkersa. Pogledajte kako je Nikola Jokić reagovao nakon neočekivanog poraza Denvera od Lejkersa. Srpski košarkaš Nikola Jokić odigrao je prethodne noći sjajnu utakmicu… »
''NBA je kao konjske trke!'' Zanimljiva konstatacija Nikole Jokića nakon poraza Denvera od Lejkersa

''NBA je kao konjske trke!'' Zanimljiva konstatacija Nikole Jokića nakon poraza Denvera od Lejkersa

Večernje novosti pre 13 dana
Košarkaši Denvera poraženi su od Los Anđeles Lejkersa sa (119:108) u četvrtom meču prve runde plej-ofa Zapadne konferencije u NBA ligi, a zanimljivu konstataciju nakon meča izneo je Nikola Jokić. Youtube / Nuggets - Naučio sam na konjskim trkama… »
Brutalan tripl-dabl Nikole Jokića: Ništa od „metle“, razigrani Lejkersi produžili seriju

Brutalan tripl-dabl Nikole Jokića: Ništa od „metle“, razigrani Lejkersi produžili seriju

Danas pre 13 dana
Košarkaši Los Anđeles Lejkersa savladali su Denver Nagetse u četvrtom meču prve runde plej-ofa NBA lige sa 119:108. Tako su produžili seriju koja će se ponovo vratiti u Denver, a Nagetsi sada imaju prednost od 3-1 u seriji. Nikola Jokić, srpski… »
"Jokićeva braća su besna, gurnuli me!" Strahinja i Nemanja opet pravili haos? Navijač ih prijavio!

"Jokićeva braća su besna, gurnuli me!" Strahinja i Nemanja opet pravili haos? Navijač ih prijavio!

Mondo pre 13 dana
Braća srpskog košarkaša Nikole Jokića ponovo u centru pažnje, tvrdi navijač Lejkersa. Braća srpskog košarkaša Nikole Jokića ponovo u centru pažnje, tvrdi navijač Lejkersa. Srpski košarkaš Nikola Jokić prethodnih dana bio je u centru pažnje… »
Šok za nikolu Jokića! Imao tripl-dabl, ali ništa od "metle" - Lebron se surovo osvetio!

Šok za nikolu Jokića! Imao tripl-dabl, ali ništa od "metle" - Lebron se surovo osvetio!

Mondo pre 13 dana
Neočekivan poraz Nikole Jokića i Denvera na gostovanju Lejkersima, serija se nastavlja. Neočekivan poraz Nikole Jokića i Denvera na gostovanju Lejkersima, serija se nastavlja. Denver nije uspeo da drugu godinu zaredom "pometla" L.A. Lejkerse, pošto… »
"Zbog Jokića mi je pala vilica": Pogledajte "šamar" asistenciju Somborca o kojoj priča NBA! (video)

"Zbog Jokića mi je pala vilica": Pogledajte "šamar" asistenciju Somborca o kojoj priča NBA! (video)

Mondo pre 13 dana
Nikola Jokić ponovo izveo potez utakmice, sada "šamar" asistencijom. Nikola Jokić ponovo izveo potez utakmice, sada "šamar" asistencijom. Srpski košarkaš Nikola Jokić blistao je i prethodne noći u NBA ligi pošto je zabeležio tripl-dabl, ali to… »
Jokićeva braća opet prave probleme? "Napuštaju halu pakleno ljuti, pokušali da me gurnu"

Jokićeva braća opet prave probleme? "Napuštaju halu pakleno ljuti, pokušali da me gurnu"

Večernje novosti pre 13 dana
DENVER Nagetsi upisali su prvi poraz u plej-ofu, a protiv Los Anđeles Lejkersa prvi nakon 11 utakmica, a među onima kojima se to nije dopalo bila su i braća Nikole Jokića. twitter / VicLombardi Strahinja i Nemanja napustili su Kripto dvoranu vidno… »
Nikola Jokić, dame i gospodo! Naravno da ovakvo dodavanje može samo on (video)

Nikola Jokić, dame i gospodo! Naravno da ovakvo dodavanje može samo on (video)

Večernje novosti pre 13 dana
NIKOLA Jokić navikao je navijače na vanserijska dodavanja, a ipak, ono što su videli protiv Los Anđeles Lejkersa u četvrtom meču plej-ofa prve runde Zapada, ostavilo je mnoge bez teksta. FOTO: Printskrin/Iks/Nuggets Dodavanje Nikole Jokića o kome… »
Jokićeva braća ponovo prave probleme: "Napuštaju halu pakleno ljuti, pokušali da me gurnu"

Jokićeva braća ponovo prave probleme: "Napuštaju halu pakleno ljuti, pokušali da me gurnu"

Telegraf pre 13 dana
Onima koji su im bili na putu sigurno nije svejedno bilo kada su ih videli. Denver Nagetsi su doživeli prvi poraz u plej-ofu ove godine, Los Anđeles Lejkersi su uspeli da odbrane svoj teren i produže seriju, a oni kojima se to nije svidelo, između… »

Vesti dana »