Povezane vesti

TEŠKA NESREĆA KOD BEOGRADSKOG SAJMA: Vozilo potpuno smrskano ZAVRŠILO NA KROVU, prolaznici izvlače ljude iz auta (video)

TEŠKA NESREĆA KOD BEOGRADSKOG SAJMA: Vozilo potpuno smrskano ZAVRŠILO NA KROVU, prolaznici izvlače ljude iz auta (video)

Kurir 28.04.2024
Teška saobraćajna nesreća dogodila se večeras kod petlje kod Beogradskog sajma, kod "Mostar" petlje. View this post on Instagram A post shared by MOJ - BEOGRAD (@moj_beo_grad_) Prema pisanju Instagram stranice "moj_beo_grad", automobil se prevrnuo na… »
(VIDEO) Automobil prevrnut na krov: Nesreća na Mostarskoj petlji

(VIDEO) Automobil prevrnut na krov: Nesreća na Mostarskoj petlji

N1 Info 28.04.2024
Na Mostarskoj petlji se dogodila saobraćajna nezgoda u kojoj se jedan automobil prevrnuo i završio na krovu. Kako se vidi na snimcima na društvenim mrežama, do nesreće je došlo u Bulevaru vojvode Mišića, saobraćaj je zatvoren u pravcu ka centru… »
Stravična nesreća u Beogradu Automobil smrskan završio na krovu: Vatrogasci izvlače ljude iz vozila (foto, video)

Stravična nesreća u Beogradu Automobil smrskan završio na krovu: Vatrogasci izvlače ljude iz vozila (foto, video)

Dnevnik 28.04.2024
Teška saobraćajna nezgoda dogodila se večeras kod petlje "Mostar" kod Beogradskog sajma. Kako prenosi instagram stranica "moj_beo_grad", automobil se prevrnuo na krov. Vozilo je potpuno smrskano. Vatrogasci izvlače ljude iz automobila. A post shared… »
Teška saobraćajka u Kolarima: Vozila uništena, delovi automobila rasuti po putu u paramparčad

Teška saobraćajka u Kolarima: Vozila uništena, delovi automobila rasuti po putu u paramparčad

Telegraf 28.04.2024
Saobraćaj je bio privremeno obustavljen. Teška saobraćajna nesreća u kojoj su učestvovala dva vozila dogodila se kasno noćas u Kolarima, piše 192.rs. Trenunto nema infromacija o stanju učesnika ovog udesa. Saobraćaj je bio privremeno obustavljen… »
Jeziva nesreća na Mostarskoj petlji! Automobil smrskan okrenut na krov: Iz olupine izvlače ljude

Jeziva nesreća na Mostarskoj petlji! Automobil smrskan okrenut na krov: Iz olupine izvlače ljude

Telegraf 28.04.2024
Vozilo marke Mercedes je potpuno smrskano i okrenuto na krov, a stanje putnika još uvek nije poznato. Kako se može videti na Instagram nalogu "moj_beo_grad" na Mostaru je došlo do stravične saobraćajne nesreće. Vozilo marke Mercedes je potpuno… »
Izlaz na autoput kod Mostarske petlje zatvoren: Mercedes nakon nesreće još na krovu, 4 osobe povređene

Izlaz na autoput kod Mostarske petlje zatvoren: Mercedes nakon nesreće još na krovu, 4 osobe povređene

Telegraf 28.04.2024
U automobilu su bile četiri osobe i svi su živi. Vozač i suvozač su lakse povređeni, dok su dvoje starijih ljudi vatrogasci izvlačili na daskama. Vozilo marke Mercedes potpuno je smrskano i okrenuto na krov u stravičnoj saobraćajnoj nesreći na… »
Auto završio na krovu! Stravična nesreća kod Beogradskog sajma, vozilo smrskano!

Auto završio na krovu! Stravična nesreća kod Beogradskog sajma, vozilo smrskano!

Mondo 28.04.2024
Teška nesreća dogodila se večeras kod Beogradskog sajma. Teška nesreća dogodila se večeras kod Beogradskog sajma. Teška saobraćajna nesreća dogodila se večeras kod Beogradskog sajma, kod "Mostar" petlja. Kako se navodi u objavi na "Instagram"… »
Teška nesreća kod Mostarske petlje: Automobil se prevrnuo na krov, vatrogasci izvlače ljude VIDEO

Teška nesreća kod Mostarske petlje: Automobil se prevrnuo na krov, vatrogasci izvlače ljude VIDEO

Nova 28.04.2024
Teška saobraćajna nesreća dogodila se večeras kod Mostarske petlje u blizini Bigz-a. A post shared by MOJ – BEOGRAD (@moj_beo_grad_) Automobil marke „škoda“ prevrnuo se na krov i potpuno je smrskan. A post shared by MOJ – BEOGRAD… »
Saobraćajna nesreća kod Mostarske petlje: Automobil se prevrnuo na krov, vatrogasci na terenu

Saobraćajna nesreća kod Mostarske petlje: Automobil se prevrnuo na krov, vatrogasci na terenu

Euronews 28.04.2024
Teška saobraćajna nesreća dogodila se večeras kod Mostarske petlja u Beogradu. View this post on Instagram A post shared by MOJ - BEOGRAD (@moj_beo_grad_) Na snimcima koji su objavljeni na društvenom mrežama vidi se uništen autompobil koji se… »
Teška nesreća u Kolarima: Hauba zgužvana, delovi i srča rasuti svud po putu (foto)

Teška nesreća u Kolarima: Hauba zgužvana, delovi i srča rasuti svud po putu (foto)

Kurir 28.04.2024
KOLARI - Teška saobraćajna nesreća dogodila se noćas u Kolarima, selu kod Smedereva. Stanje učesnika zasad nije poznato a saobraćaj je u tom trenutku bio obustavljen. View this post on Instagram A post shared by 192.RS (@192_rs) Kurir.rs/ Instagram… »
Teška saobraćajna nesreća u Kolarima: Vozila uništena, delovi automobila rasuti po putu

Teška saobraćajna nesreća u Kolarima: Vozila uništena, delovi automobila rasuti po putu

Blic 28.04.2024
Teška saobraćajna nesreća u kojoj su učestvovala dva vozila dogodila se kasno noćas u Kolarima, piše 192.rs. Trenunto nema infromacija o stanju učesnika ovog udesa. Saobraćaj je bio privremeno obustavljen. Kako se na slikama sa lica mesta može… »

Vesti dana »