Povezane vesti

Osećao sam tugu u srcu a onda se desilo: Rokvić opisao šta je na hodočašću doživeo "Ulazim u crkvu i čujem..."

Osećao sam tugu u srcu a onda se desilo: Rokvić opisao šta je na hodočašću doživeo "Ulazim u crkvu i čujem..."

Mondo 28.04.2024
Nikola Rokvić koji je peške krenuo ka Grčkoj do manastira Svetog Nektarija Eginskog, podelio je nove detalje sa hodočašća. Nikola Rokvić koji je peške krenuo ka Grčkoj do manastira Svetog Nektarija Eginskog, podelio je nove detalje sa… »
Nikola Rokvić doživeo nešto neverovatno na svom hodočašću: Ljudi baš brzo voze, a kada me vide odmah...

Nikola Rokvić doživeo nešto neverovatno na svom hodočašću: Ljudi baš brzo voze, a kada me vide odmah...

Kurir 28.04.2024
Pevač Nikola Rokvić krenuo je peške put Grčke, a krajnji cilj mu je manastir Svetog Nektarija Eginskog. Nikola je sebi zadao cilj da pređe put od 1.060 kilmetara bez prevoznih sredstava, a po danu otprilike hoda i trči oko 30 kilometara. Pevač se… »
Ispovest Nikole Rokvića o hodočašću: "Dao sam dva zaveta..."

Ispovest Nikole Rokvića o hodočašću: "Dao sam dva zaveta..."

B92 28.04.2024
Pevač Nikola Rokvić, 22. aprila započeo je putovanje dugo 1.060 kilometara ka Grčkoj, do Egine, gde se nalazi manastir Svetog Nektarija. Rokvić je rekao da se za put spremao, duhovno i mentalno – tri godine: "Zadnje dve godine sam nekako u… »
Velika ispovest Nikole rokvića: Otkrio pravi razlog hodočašća do Grčke "Dao sam dva zaveta"

Velika ispovest Nikole rokvića: Otkrio pravi razlog hodočašća do Grčke "Dao sam dva zaveta"

Mondo 28.04.2024
Evo šta je zapravo pravi razlog Nikolinog pešačenja do Grčke! Pored humanitarne akcije za pomoć deci, ima dosta dublju poruku. Evo šta je zapravo pravi razlog Nikolinog pešačenja do Grčke! Pored humanitarne akcije za pomoć deci, ima dosta dublju… »
Rokviću je jedna velika stvar danas vratila snagu na putu do Egine: "Krenuo sam sa tugom u srcu, a na..."

Rokviću je jedna velika stvar danas vratila snagu na putu do Egine: "Krenuo sam sa tugom u srcu, a na..."

Telegraf 28.04.2024
"Prihvatio sam to zarad višeg cilja i da Bože zdravlja stignem do Egine", naveo je on. Pevač Nikola Rokvić krenuo je 21. aprila humanim povodom put Grčke, teško putovanje dugo čak 1.060 kilometara koje će preći pešaka. On je danas, sedmog dana… »
Velika ispovest Nikole rokvića! Evo šta je zapravo pravi razlog njegovog pešačenja do Grčke: Mislim da je sve...

Velika ispovest Nikole rokvića! Evo šta je zapravo pravi razlog njegovog pešačenja do Grčke: Mislim da je sve...

Kurir 28.04.2024
Pevač Nikola Rokvić, 22. aprila započeo je putovanje dugo 1.060 kilometara ka Grčkoj, do Egine, gde se nalazi manastir Svetog Nektarija. Na neuobičajenom putu prikuplja sredstva za svoju fondaciju „Porodica". Za jedan portal, Rokvić govori o tome… »
(Video intervju) Nikola Rokvić direktno sa puta na hodočašću do Grčke: "Idem magistralama kojima ljudi brzo voze, kada me…

(Video intervju) Nikola Rokvić direktno sa puta na hodočašću do Grčke: "Idem magistralama kojima ljudi brzo voze, kada me…

Blic 28.04.2024
Pevač Nikola Rokvić krenuo je peške put Grčke, a krajnji cilj mu je manastir Svetog Nektarija Eginskog. Nikola je sebi zadao cilj da pređe put od 1.060 kilmetara bez prevoznih sredstava, a po danu otprilike hoda i trči oko 30 kilometara. Pevač se… »
Bili su žedni, gladni i bolesni! Rokvić nakon problema s kojim se susreo, evo šta mu daje snagu da istraje

Bili su žedni, gladni i bolesni! Rokvić nakon problema s kojim se susreo, evo šta mu daje snagu da istraje

Mondo 28.04.2024
Nikola Rokvić oglasio se nakon što je pokazao s kakvim problemom se susreo na putu do Grčke koji će preći pešaka. Nikola Rokvić oglasio se nakon što je pokazao s kakvim problemom se susreo na putu do Grčke koji će preći pešaka. Pevač Nikola… »
Bojana sa decom stigla u Grčku, a Rokvić krenuo u nove pobede! Oglasio se 7. dana hodočašća, dobio motivaciju

Bojana sa decom stigla u Grčku, a Rokvić krenuo u nove pobede! Oglasio se 7. dana hodočašća, dobio motivaciju

Telegraf 28.04.2024
Manekenka podelila predivan prizor. Naš pevač Nikola Rokvić krenuo je pešaka na put dug 1.060 kilometara, a cilj mu je da stigne do Egine. Razlog je veoma human, podsetimo, sa suprugom Bojanom osnovao je fondaciju "Porodica", preko koje želi da skupi… »
Ovo je tašta Nikole Rokvića koja pomaže Bojani, dok je pevač na svojoj misiji pešačenja dugoj 1.060 kilometara

Ovo je tašta Nikole Rokvića koja pomaže Bojani, dok je pevač na svojoj misiji pešačenja dugoj 1.060 kilometara

Telegraf 28.04.2024
Jasno je na koga je Bojana nasledila lepotu. Pevač Nikola Rokvić krenuo je 22. aprila 2024. godine na put do Egine (Grčka) i to peške, gde će se pokloniti Svetom Nektariju Eginskom. On treba da pređe put dug 1.060 kilmetara, a po danu otprilike… »

Vesti dana »