Povezane vesti

Čović: Voleo bih da se otvore papiri, da se vide finansije

Čović: Voleo bih da se otvore papiri, da se vide finansije

Sportski žurnal pre 25 dana
Predsednik Crvene zvezde Nebojša Čović naveo je zašto nikada neće sesti za sto sa predsednikom Partizana Ostojom Mijailovićem. Uzbudljivo jutro na TV „Prva“. Posle predsednika Partizana Ostoje Mijailovića na stolicu predviđenu za goste seo je… »
Ostoja odgovorio Grboviću: "Nekorektno, došao sam, a sa njim je sedeo Čović - Taj čovek je ceo svoj život rušeći druge…

Ostoja odgovorio Grboviću: "Nekorektno, došao sam, a sa njim je sedeo Čović - Taj čovek je ceo svoj život rušeći druge…

Sportske.net pre 25 dana
Predsednik KK Partizan Ostoja Mijailović gostovao je jutros na TV Prva i tom prilikom govorio o svim aktuelnim temama. Dotakao se i svog odnosa sa prvim čovekom Crvene zvezde Nebojšom Čovićem, a osvrnuo i na nedavnu izjavu Gorana Grbovića, direktora… »
Oglasio se Ostoja Mijailović: Citirao magazin za životinje i dodatno pecnuo Čovića

Oglasio se Ostoja Mijailović: Citirao magazin za životinje i dodatno pecnuo Čovića

Hot sport pre 25 dana
Sukob dva predsednika ne prestaje Protekli meseci, a naročito dana, posebno je napeto na relaciji Ostoja Mijailović – Nebojša Čović. Tako smo danas imali gostovanja predsednika dva naša najveća košarkaška kluba na TV Prva. Prvi je na redu bio… »
Čović opleo po mijailoviću: „Ovaj čovek je nepogoda za srpsku košarku“

Čović opleo po mijailoviću: „Ovaj čovek je nepogoda za srpsku košarku“

Hot sport pre 25 dana
„Moj odnos sa Pekovićem je bio izvanredan, sa Duškom je bilo tako kako je bilo i sa Danilovićem, a ovaj čovek…“ Predsednik KK Crvena zvezda Nebojša Čović gostovao je na TV Prva, gde je ponovo govorio o odnosu između dva naša najveća kluba… »
Mijailović se oglasio: "Zašto psi laju ‘u prazno‘?"

Mijailović se oglasio: "Zašto psi laju ‘u prazno‘?"

B92 pre 25 dana
Ređaju se uvrede na relaciji Ostoja Mijailović - Nebojša Čović drugog dana vikenda, a uvod za sve je bio, ovog puta, sastanak koji je organizovao Goran Grbović. Dvojica predsednika košarkaških "večitih" su gostovali u jutarnjem programu TV Prva… »
Ostoja se oglasio posle Čovića: "Razmislite da zakažete pregled kod veterinara"

Ostoja se oglasio posle Čovića: "Razmislite da zakažete pregled kod veterinara"

Sportske.net pre 25 dana
Predsednik Košarkaškog kluba Partizan Ostoja Mijailović oglasio se ubrzo posle gostovanja prvog čoveka Crvene zvezde Nebojše Čovića na "TV Prva". Obojica su se jutros pojavila na ovoj televiziji, ali u različitim terminima i obojica su imala šta… »
Čović demantovao Ostoju: "Taj čovek je anomalija, on gazi reč"

Čović demantovao Ostoju: "Taj čovek je anomalija, on gazi reč"

Sportske.net pre 25 dana
Nakon što je predsednik KK Partizan Ostoja Mijalović gostovao u jutarnjem programu TV Prva, deo iste emisije je postao i prvi čovek Crvene zvezde Nebojša Čović. Mijailović je tokom svog gostovanja govorio o brojnim temama, a između ostalog je… »
Mijailović odgovorio Grboviću: "Nekorektno, došao sam i sa njim je sedeo Čović" VIDEO

Mijailović odgovorio Grboviću: "Nekorektno, došao sam i sa njim je sedeo Čović" VIDEO

B92 pre 25 dana
Ostoja Mijailović, predsednik KK Partizan, govorio je o odnosima sa Nebojšom Čovićem, predsednikom "večitog" rivala Crvene zvezde. "Kada sam ušao u košarku moje znanje je bilo skromno. Nisam znao više od onoga što mogu da pročitam u medijima… »
Čović demantovao Ostoju: "Znao je sa kim se sastaje, trajalo dva sata" VIDEO

Čović demantovao Ostoju: "Znao je sa kim se sastaje, trajalo dva sata" VIDEO

B92 pre 25 dana
Nebojša Čović, predsednik KK Crvena zvezda, govorio je o svom odnosu sa Ostojem Mijailovićem i tom prilikom odgovorio predsedniku Partizana Ostoji Mijailoviću u vezi sa nedavnim sastankom. Mijailović je izjavio da ga je Goran Grbović zvao na… »

Vesti dana »