Povezane vesti

"Srbi ne pričaju engleski jer je to jezik NATO!" Amerikanac posetio Beograd, jedna stvar ga šokirala

"Srbi ne pričaju engleski jer je to jezik NATO!" Amerikanac posetio Beograd, jedna stvar ga šokirala

Mondo 28.04.2024
Amerikanac koji je posetio Beograd je na društvenim mrežama otkrio šta ga je iznenadilo. Amerikanac koji je posetio Beograd je na društvenim mrežama otkrio šta ga je iznenadilo. Jedan Amerikanac koji je posetio Beograd je na društvenoj mreži… »
Amerikanac posetio Beograd, pa ostao šokiran zbog reči jednog čoveka: "Nisam znao da nas krive za to..."

Amerikanac posetio Beograd, pa ostao šokiran zbog reči jednog čoveka: "Nisam znao da nas krive za to..."

B92 28.04.2024
Jedan Amerikanac oglasio se na popularnoj društvenoj mreži o svom iskustvu boravka u Beogradu. Korisnik društvene mreže Reddit, koji se predstavlja kao Amerikanac koji je posetio glavni grad Srbije, pokrenuo je lavinu komentara na popularnoj… »
"Mislio sam da me Srbi neće kriviti zbog bombardovanja": Amerikanac posetio Beograd, pa ostao zatečen kada mu je čovek na…

"Mislio sam da me Srbi neće kriviti zbog bombardovanja": Amerikanac posetio Beograd, pa ostao zatečen kada mu je čovek na…

Blic 28.04.2024
Amerikanac koji je prošle nedelje prvi put posetio Srbiju, otkrio je da je, pored oduševljenja Beogradom imao situacije sa lokalnim stanovništvom koje su mu na kraju dana, kako je rekao, malo pokvarile ceo utisak i celo putovanje. U anonimnoj objavi na… »
"Mislio sam da me Srbi neće kriviti zbog bombardovanja": Amerikanac posetio Beograd, pa ostao zatečen kada mu je čovek na…

"Mislio sam da me Srbi neće kriviti zbog bombardovanja": Amerikanac posetio Beograd, pa ostao zatečen kada mu je čovek na…

Blic 28.04.2024
Amerikanac koji je prošle nedelje prvi put posetio Srbiju, otkrio je da je, pored oduševljenja Beogradom imao situacije sa lokalnim stanovništvom koje su mu na kraju dana, kako je rekao, malo pokvarile ceo utisak i celo putovanje. U anonimnoj objavi na… »

Vesti dana »