Povezane vesti

Nova prevara kruži Srbijom! Upozorenje: A šta ako je Nepal? Ukoliko vam stigne poruka ovog sadržaja, ne otvarajte, ukoliko…

Nova prevara kruži Srbijom! Upozorenje: A šta ako je Nepal? Ukoliko vam stigne poruka ovog sadržaja, ne otvarajte, ukoliko…

Dnevnik pre 24 dana
Građanima Srbije poslednjih dana stižu poruke sa različitih pozivnih brojeva o "neisporučenim paketima zbog pogrešne adrese stanovanja". - Isporuka paketa je prekinuta, jer nije imao kućni broj, ažurirajte na ovom linku - ovako glasi cela poruka… »
Nova SMS prevara: Ako vam stigne ova poruka ne otvarajte je

Nova SMS prevara: Ako vam stigne ova poruka ne otvarajte je

Nova pre 24 dana
Građanima Srbije poslednjih dana stižu poruke sa različitih pozivnih brojeva o "neisporučenim paketima zbog pogrešne adrese stanovanja". „Isporuka paketa je prekinuta, jer nije imao kućni broj, ažurirajte na ovom linku“, ovako glasi cela… »
Nova prevara kruži Srbijom! Upozorenje: Ukoliko vam stigne poruka ovog sadržaja, ne otvarajte, ukoliko se desi da ste naseli…

Nova prevara kruži Srbijom! Upozorenje: Ukoliko vam stigne poruka ovog sadržaja, ne otvarajte, ukoliko se desi da ste naseli…

Blic pre 25 dana
Građanima Srbije poslednjih dana stižu poruke sa različitih pozivnih brojeva o "neisporučenim paketima zbog pogrešne adrese stanovanja". - Isporuka paketa je prekinuta, jer nije imao kućni broj, ažurirajte na ovom linku - ovako glasi cela poruka… »
"Upravo mi je stigla poruka..." Ako vam stigne ovakav sadržaj nikako nemojte da klikćete! Beograđanka upozorila na prevaru…

"Upravo mi je stigla poruka..." Ako vam stigne ovakav sadržaj nikako nemojte da klikćete! Beograđanka upozorila na prevaru…

Kurir pre 25 dana
Pojedinim građanima ovih dana ponovo stižu poruke prevare zbog kojih su izdali upozorenje. Na Instagram stranici serbialive_beograd pojavila se objava sa fotografijom poruke koju je dobila jedna Beograđanka. - Upravo mi je stigla poruka, a nisam ništa… »

Vesti dana »