Povezane vesti

Ostoja odbrusio čoviću i grboviću: Istina je da me je pozvao na sastanak; Bio sam iznenađen društvom koje me je čekalo…

Ostoja odbrusio čoviću i grboviću: Istina je da me je pozvao na sastanak; Bio sam iznenađen društvom koje me je čekalo…

Dnevnik 28.04.2024
Osvrnuo se Mijailović na nedavnu izjavu direktora „Beogradske arene“ Gorana Grbovića. Predsednik KK Partizan Ostoja Mijailović gostovao je na TV Prva i govorio o odnosima sa prvim čovekom KK Crvena zvezda, Nebojšom Čovićem. – Kada sam ušao u… »
"Maltretiraju ženu i mene, ne možemo da živimo danima!" Nebojša Čović o burnim odnosima sa predsednikom Partizana…

"Maltretiraju ženu i mene, ne možemo da živimo danima!" Nebojša Čović o burnim odnosima sa predsednikom Partizana…

Večernje novosti 28.04.2024
Nebojša Čović, predsednik KK Crvena zvezda, prilično otvoreno je govorio o odnosu sa KK Partizan, njegovim prvim čovekom Ostojom Mijailovićem, ali i onim što doživljava ovih dana. foto: Tanjug/Milica Nikolić Tokom gostovanja u jutarnjem programu… »
Čović demantuje ostoju, a ostoja Čovića: Ko je koga čekao u kancelariji Gorana Grbovića

Čović demantuje ostoju, a ostoja Čovića: Ko je koga čekao u kancelariji Gorana Grbovića

Mondo 28.04.2024
Oko famoznog sastanka Crvene zvezde i Partizana nema dogovora. Oko famoznog sastanka Crvene zvezde i Partizana nema dogovora. Bivši košarkaš i direktor Beogradske arene Goran Grbović nedavno je ispričao da je organizovao sastanak Nebojše Čovića i… »
Ostoja obrusio čoviću i grboviću: „Nisam glupava osoba, kako da sarađujemo kada poturate priče“

Ostoja obrusio čoviću i grboviću: „Nisam glupava osoba, kako da sarađujemo kada poturate priče“

Hot sport 28.04.2024
Osvrnuo se Mijailović na nedavnu izjavu direktora „Beogrdaske arene“ Gorana Grbovića Predsednik KK Partizan Ostoja Mijailović gostovao je na TV Prva i govorio o odnosima sa prvim čovekom KK Crvena zvezda, Nebojšom Čovićem. – Kada sam ušao u… »
Ostoja Mijailović o sastanku sa Čovićem: "Bilo je nekorektno, vidim da je najavio da je na izlaznim vratima"

Ostoja Mijailović o sastanku sa Čovićem: "Bilo je nekorektno, vidim da je najavio da je na izlaznim vratima"

Telegraf 28.04.2024
Prvi čovek Partizana osvrnuo se na priču oko sastanka sa predsednikom Zvezde uz posredovanje Gorana Grbovića. Predsednik Partizana Ostoja Mijailović gostovao je na TV Prva, gde je pričao o mnogim temama, a jedna od njih bio je i loš odnos koji imaju… »

Vesti dana »